خواستگاری رایان گارسیا بوکسور حرفه ای آمریکایی از سلنا گومز

مجلهسلبریتی ها

- 97/10/22
خواستگاری رایان گارسیا بوکسور حرفه ای آمریکایی از سلنا گومزرایان گارسیا بوکسور 20 ساله آمریکایی در جدیدترین صحبت های خود اظهار داشته که به سلنا گومز ستاره هالیوودی علاقه دارد و به نوعی از وی خواستگاری کرد. او با ابراز علاقه‌ اش به سلنا گومز گفته است: من همیشه به او علاقه شدیدی داشته‌ام او را از خیلی وقت پیش دوست داشتم و نگاهم به او بوده است. حالا هم می دانم که سلنا در رابطه ‌ای نیست و قصد هم ندارد با هیچ مردی رابطه داشته باشد اما امیدوارم با او ملاقاتی داشته باشم، من این توانایی را در خود می بینم که از او مراقبت کنم و به او عشق بورزم!!!
سلنا گومز متولد 22 ژوئیه 1992 در آمریکا است که در زمینه بازیگری و خوانندگی و طراحی مد و لباس فعالیت دارد. او مدتی پیش درگیر افسردگی و ناراحتی های روحی و روانی بود. حال باید دید که سلنا گومز به خواستگاری این بوکسور آمریکایی چه واکنشی نشان خواهد داد. سلنا 6 سال از رایان گارسیا بزرگ تر است.
خواستگاری رایان گارسیا بوکسور حرفه ای آمریکایی از سلنا گومز

بیوگرافی رایان گارسیا بوکسور آمریکایی


رایان گارسیا متولد 8 آگوست 1998 در آمریکا است که در زمینه بوکس فعالیت می کند. وی سه خواهر و یک برادر دارد. برادر رایان سون گارسیا است که او هم در زمینه بوکس حرفه ای است. رایان گارسیا در بخش کم وزن بوکس فعالیت می کند. او برادر بزرگ سون گارسیا است که او هم یک بوکسور حرفه ای در آمریکا است.
پدر و مادر رایان مشوق و حامی اصلی وی بودند و به او کمک کردند که رایان بتواند به یک بوکسور حرفه ای تبدیل شود و در جهان شناخته شود.
advertising