شابلون ابرو چیست و نحوه کار با شابلون ابرو چگونه است

مد و زیباییآرایش و زیبایی

- 99/04/23
شابلون ابرو چیست و نحوه کار با شابلون ابرو چگونه استشابلون ابرو موضوع مورد بحث ماست. ابرو یکی از اجزاء صورت است که با رسیدن و آرایش آن، زیبایی خاصی را می توان به آن داد، تا اینکه جلوه بسیار خوبی را به فرد ببخشد. اما برای ساخت و آرایش ابرو باید از روش های بسیار مشکلی استفاده کرد که امروزه شاید استفاده از آن روش ها برای طراحی ابرو قدیمی شده است. شما می توانید با استفاده از یک شابلون ساده ابرو، اقدام به طراحی ابرو به سلیقه خودتان، و در کمترین زمان ممکن کنید. بدین صورت که به راحتی شابلون ابرو مورد نظر خود را بر روی محل مورد نظر گذاشته و سپس با مداد مطابق با خواست شما، بروی شابلون طراحی ابرو شروع به کشیدن می کنید.

کاربرد شابلون طراحی ابرو


دیگر نیازی نیست هزینه های سنگین و پرخطر برای زیباتر شدن ابروهای خود انجام دهید اگر شما هم از فرم ابروی خود ناراضی هستید و یا ابروهای شما کم پشت شده اند بهتر است سراغ تاتو نروید زیرا همه ما به خوبی از مضرات آن آگاه هستیم. با این شابلون که چندین طرح دارد به راحتی مدل مورد سلیقه خود را انتخاب کنید و در کثری از ثانیه به ابروهای خود مدل بدهید. شابلون طراحی ابرو به شما این امکان را می دهد تا همگام با مد روز پیش بروید و ابرو های جذاب و گیرایی داشته باشید. شابلون طراحی ابرو به عنوان یکی از برترین لوازم آرایشی و زیبایی سال معرفی شده است.

آموزش کار با شابلون ابرو


برای انجام این کار فقط کافیست شابلون را در محل مناسب بالای چشم قرار داده، سپس با مداد ابرو و یا سایه ابرو و یا لاک ابرو، داخل آن را پر کنید و در پایان، شابلون را از صورت جدا نمایید. به همین آسانی شما ابروها را در منزل در مدت فقط ۵ دقیقه طراحی و قرینه سازی می نمایید. سریع، آسان و کم هزینه ضمنا هر شابلون بارها قابل استفاده می باشد. پس از پایان طراحی، آن را برای دفعات بعدی نگهداری نمایید.

بهترین فرمول برای شکل دادن ابروها


از یک خط کش کوچک یا مداد استفاده کرده و نوک مداد را بطور عمودی در کنار پره بینی قرار دهید طرف دیگر آن از هر جای ابرو گذشت سر ابرو از آن جا شروع می شود. برای اینکه بدانید کمان ابرو یا بالاترین نقطه ابرو کجا باید باشد نوک مداد را روی نوک بینی قرار دهید و مداد را بطور مایل طوری قرار دهید که از روی سیاهی چشم بگذرد. در هر کجا که ابرو را قطع کند آنجا باید بلندترین نقطه کمان ابرو باشد. هرگز دم ابروها را بر ندارید زیرا بر اثر مرور زمان دیگر در نمی آید. برای اینکه بدانید کجا دم ابرو تمام می شود نوک مداد را در کنار پره بینی قرار دهید و مداد را بطور مایل از کنار گوشه بیرونی چشم بگذرانید هر جا ابرو را قطع کرد آن جا دم ابرو خاتمه پیدا می کند. اگر ابروهایتان کم پشت شده با یک برس کوچک و سایه چشم هم رنگ ابروهایتان جاهایی که خالی است پر کنید. برای اینکه ابروهایتان زیباتر بنظر بیایند همیشه زیر ابرو هایتان سایه سفید بزنید. در آخر کار از یک ریمل بیرنگ استفاده کنید و ابروهایتان را بطرف بالا شانه کنید. اگر ریمل بیرنگ ندارید از ژل مو استفاده کنید. با این کار ابروهایتان برای مدت طولانی سر جای خود می ایستد.

آموزش مداد کشیدن در ابرو با شابلون


در این آموزش مرحله به مرحله با شما هستیم تا نحوه مداد کشیدن در ابرو را با شابلون های طراحی ابرو به شما آموزش دهیم. ابتدا باید ابرویتان را به سه قسمت تقسیم کنید. قلموی آرایشی تان را بردارید و آن را در راستای بینی تان عمود بر ابتدای ابرو قرار دهید و آن نقطه را با قلمو علامت بزنید. نقطه بعدی که باید علامت بزنید محلی در انتهای ابروی شماست که قلموی آرایشی با بینی شما زاویه 45 درجه می سازد. در وسط ابرو نقطه شکستگی ابرو را در نظر بگیرید و آن را علامت بزنید. به این ترتیب شما با قلموی آرایشی سه نقطه را در ابتدا و وسط (نقطه شکستگی ابرو) و انتهای ابرویتان علامت زدید. برای استفاده از هرمدل شابلون ابرو علامت گذاری این سه نقطه لازم است. سپس به سراغ شابلون ابرو بروید و آن را روی ابرویتان قرار دهید. با قلموی آرایشی که آغشته به سایه ابرو است و یا با مداد ابرو خطی بکشید که سه نقطه علامت گذاری شده در مرحله قبل را بهم وصل کند. سپس درون شابلون را به فرم شابلون پر کنید و دقت کنید نقاط علامت گذاری شده به عنوان اسکلت طرح شما در نظر گرفته شوند. شابلون, طرح کلی ابروی شما را مشخص می کند. پس از مشخص شدن طرح، شابلون را بردارید و با دقت به همان فرم با مداد یا قلمو کمی طرح را پررنگ کنید. همین مراحل را برای ابروی دیگر هم انجام دهید و دقت کنید که حتما ابرو باید به سه قسمت همانطور که توضیح داده شد تقسیم شود و سپس از شابلون استفاده شود.
advertising