نحوه ست کردن پیراهن اسپرت

مد و زیباییتیپ آقایان

- 97/08/18
نحوه ست کردن پیراهن اسپرتبیش­تر آقایان پوشیدن پیراهن‌های اسپرت را به کت و شلوار رسمی ترجیح می­‌دهند، چرا که احساس راحتی بیشتری در این پیراهن­‌ها دارند و همچنین ست کردن آن­ها راحت‌تر است.
یک پیراهن اسپرت و راحت، می‌­تواند تعادل خوبی بین یک استایل خیلی رسمی و در عین حال راحت، برقرار کند. پیراهن اسپرت از یک ژاکت و لباس راحتی رسمی‌تر است به علاوه‌ی اینکه ست کردن آن با هر تیپی آسان است. مثلا می‌شود آن را با شلوار‌های جین، پارچه‌ای و کتان ست کرد. می‌توانید پیراهن اسپرتتان را در مواقع لزوم داخل شلوارتان بکنید و یا وقتی برای خرید با دوستان خود بیرون می‌روید آن را روی شلوار قرار دهید.
پیشنهاد می‌کنیم که حداقل سه پیراهن اسپرت مردانه و غیر رسمی داشته باشید. یکی سفید، یکی آبی کم رنگ و یک مشکی. اگرچه در انتخاب رنگ آزادید، اما با این سه پیراهن می‌توانید چندین تیپ اسپرت و راحت، مناسب مکان‌های مختلف بزنید و بسیار جذاب به نظر برسید.

سایز پیراهن اسپرت


هنگام انتخاب پیراهن اسپرت مردانه مهم‌ترین بخش موضوع، سایز پیراهن اسپرت است. البته آنچه با پیراهن اسپرت و راحتی خود می‌پوشید در خوش تیپ شدن یا به هم ریختن تیپ شما نقش تعیین کننده‌ای دارد اما نکته‌ای که بسیار اهمیت دارد سایز پیراهن است. سه سایز متفاوت را می‌توانید انتخاب کنید:
متناسب با اندام
راحت و گشاد
تنگ و چسبان
نحوه ست کردن پیراهن اسپرت

تنگ و چسبان


پیشنهاد می‌کنیم از انتخاب پیراهن‌های اسپرت تنگ و چسبان دوری کنید چراکه نواقص بالاتنه‌ی شما را کاملا برجسته می‌کند و ممکن است این موضوع، توی ذوق بزند. پس متناسب با فیزیک بدنتان می‌توانید یکی از سایز‌های راحت و متناسب اندامتان را انتخاب کنید. اگر شکم دارید بهتر است سایز راحت را انتخاب کنید. این سایز کمک می‌کند شکم خود را بپوشانید و لاغر‌تر به نظر برسید. اما اگر هیکل ورزشکاری و عضله‌ای دارید در پوشیدن پیراهن اسپرت فیت تنتان درنگ نکنید.

جنس پیراهن اسپرت


نکته‌ی اساسی در پوشیدن لباس اسپرت مردانه، راحتی آن است بنابراین علاوه بر دقت در انتخاب سایز مناسب باید در انتخاب جنس آن هم دقت کنید. پارچه‌ی پیراهن اسپرتتان بهتر است سبک و "قابل تنفس" باشد. خب چطور تشخیص دهیم که پارچه‌ی لباس قابل تنفس است؟ کافی است پارچه را جلوی دهان خود قرار دهید و با فشار، هوا را از دهانتان خارج کنید. اگر پارچه در گذراندن هوا از بین تار و پودش مقاومت کرد خب پارچه ی قابل تنفسی نیست و مناسب برای استفاده ی روزمره نمی‌باشد. از این به بعد هنگام خرید به این نکته هم توجه کنید.
advertising