بازگشت موتور سیکلت هوندا مانکی

خودروموتور سیکلت

- 97/10/11
بازگشت موتور سیکلت هوندا مانکیهوندا یکی از قدیمی ترین برندهای تولید کننده موتورسیکلت در جهان است وموتور سیکلتهای هوندا از قدیم مورو توجه اکثر علاقه مندان بوده است اکنون در سال 2018 هوندا اقدام به طراحی یکی از قدیمی ترین مدلهای موتورسیکلت خودبا فناوری جیدیدکرده است این مدل موتورسیکلت که Z50 نام دارد ویکی از محبوب ترین ها در بین علاقه مندان بود وبا توج به شکل واستایل خاص خود به هوندا مانکی معرف شد
بازگشت موتور سیکلت هوندا مانکی
هوندا در مدل 2018موتورسیکلت Z50 در اولین قدم پیشرانه‌ی 50 سی‌سی این موتورسیکلت را با یک پیشرانه‌ی 125سی‌سی تک سیلندر جایگزین کرده است که این پیشرانه به‌صورت افقی در این موتورسیکلت نصب شده است. جالب است بدانید که پیشرانه‌ی مورد استفاده در این موتور سیکلت با پیشرانه‌ی مورد استفاده در هوندا Grom یکسان است. هوندا اعلام کرده است که مدل 2018مانکی را تا اواخر امسال وارد بازار استرالیا خواهد کرد و البته قیمت آن هنوز اعلام نشده است تا با نزدیک شدن به زمان عرضه قیمت دقیق این موتورسیکلت نیز اعلام خواهد شد. شاسی این مدل نیز بهینه‌سازی‌هایی را تجربه کرده است تا سوارکار بتواند به سرعت‌های بالاتری دست پیدا بکند.

در اولین نگاه که مانکی 2018را نگاه می کنید مانکی قدیمی در ذهن متبادر می شود وشباهت زیادی دارد ولی این موتور کاملا مدرن واز فناوری روز بهره میبرد برای مثال به ترمز ضد قفل ABS چراغ‌های LED دو شاخه جلوی پیشرفته و صفحه کیلومتر شمار دیجیتال مجهز است.به هرحال هرچه باشد هوندا باید بتواند ضمن حفظ ظاهر کلاسیک طرفداران فناوری‌های مدرن و جدید را به سمت این موتورسیکلت جذب کند به همین خاطر است که هوندا از این تکنولوژی‌ها در این موتورسیکلت‌ بهره‌گیری کرده است.

تنوع در موتور مانکی 2018 زیاد است یعنی هوندا در این خصوص امکان شخصی سازی در این موتور را در نظر گرفته است و با توجه به سلیقه مشتریان میتوانند تغییراتی را در این مدل انجام دهند علاقه مندان میتوانند رنگ‌های زیادی را برای موتور خود انتخاب کنند ضمن اینکه هوندا یک رنگ ویژه‌ی سبز کلاسیک را نیز روی مانکی 2018عرضه می‌کند که ظاهر این موتورسیکلت را شبیه به موتورسیکلت‌های کافه‌ای می‌کند. هوندا این نسخه را با نام Cafe Monkey به بازار عرضه خواهد کرد.
advertising