راه های افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام

علمی و تکنولوژیفضای مجازی

- 98/12/16
راه های افزایش فالوور  و لایک در اینستاگراماگر جزء کاربران تاره وارد اینستاگرام هستید و می خواهید در این شبکه اجتماعی بزرگ خودی نشان دهید و بدون این که هزینه ای بکنید فالوور جذب کنید به جای درستی آمدید.ما در این مطلب قصد داریم بدون هیچ پیچیدگی و دشواری به شما راه های مجذوب کردن افراد را در اینستاگرام را بیاموزیم.

اینستاگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی برای معرفی برند است ازاین رو بهتر است قبل از شروع فعالیت در این فضا با تکنیک‌های معروفیت در آن آشنا شوید به همین منظور در ادامه چند راه ساده برای جذب فالوور را به شما معرفی می‌کنیم.

1. استراتژی خود را برای فعالیت در اینستاگرام مشخص کنید.


پیش از شروع هر فعالیتی در دنیای بزرگ اینستاگرام باید به استراتژی خود برای فعالیت در این شبکه بزرگ بیندیشید و پس از مشخص کردن آن برای محقق کردن اش تلاش کنید. اما اگر با اهدافی که می‌توانید در این فضا دنبال کنید آشنا نیستید برای فعالیت خود یا برندتان یکی از سه استراتژی زیر را برگزینید:
- آشنا کردن دیگران با نشان تجاری تان یا حوضه فعالیت نمایشی تان
- افزایش فروش محصولاتتان
- هدایت بازدیدکنندگان به سمت وب سایتتان

مشخص کردن استراتژی فعالیت در اینستاگرام به شما در هدفمند کردن پست‌ها و استوری هایتان کمک می‌کند و باعث می‌شود کاربران وفاداری را به صفحه خود جذب کنید.

2. مخاطب هدف خود را مشخص کنید


اینستاگرام شبکه‌ای با مخاطب‌های میلیاردی می باشد که افرادی با سنین گوناگون را به خود جذب کرده است از این رو برای برنامه‌ریزی هدفمند در این فضا باید سؤال‌های زیر را از خود بپرسید.
- مخاطبین هدفتان چند سال سن دارند؟
- کجا زندگی می‌کنند؟
- چه شغلی دارند؟
- چه مدت‌زمان از اینستاگرام استفاده می‌کنند؟
- نقاط ضعف و چالش‌هایی که با آن روبه‌رو هستند چیست؟

پاسخ به همین چند سؤال ساده می‌تواند کمک شایانی به شما در زمینهٔ انتخاب مطالب برای پست‌ها و استوری هایتان بکند و به جذب فالوور های وفادار منجر شود. از این‌ رو پیشنهاد می‌کنم هرچه سریع‌تر به این پرسش‌ها پاسخ دهید.

3. برند سازی کنید.


اگر اینستاگرام را دنیایی به وسعت یک هفتم دنیای خود ببینید به راحتی این را درک خواهید کرد که در این فضا ممکن است هزاران رقیب داشته باشید و برای اینکه این رقبا را پشت سر بگذراید و نام خود را برندی معتبر کنید باید از یک شیوه خاص برای پست‌های خود استفاده کنید تا هر جا پست‌هایتان به اشتراک گذاشته شد زودتر از هر چیز نام شما در ذهن کاربر نقش ببندد. یکی از راه‌هایی که می‌تواند پست‌هایتان را متفاوت از رقبا نشان دهد داشتن فضا تصویری و فیلتر یکسان برای پست‌هاست.

4. بهترین پروفایل و بیو را برای خود بسازید.


برای افرادی که در اینستاگرام فعالیت می‌کنند مهم‌ترین چیز داشتن یک پروفایل خوب است. اما یک پروفایل خوب دارای چه ویژگی‌هایی است؟ برای اینکه بیشتر با ویژگی‌های یک پروفایل حرفه‌ای آشنا شوید پیشنهاد می‌کنم در ادامه با ما باشید.

نام (Name)


یکی از مهم‌ترین چیزهایی که به دیده شدن شما در اینستاگرام کمک می‌کند داشتن نام متناسب با فعالیتتان است از این رو پیشنهاد می‌شود در انتخاب نام برای صفحه خود از کلمات کلیدی پیشه‌تان استفاده کنید مثلاً مبلمان یاس

نام کاربری (Username)


برای اینکه بتوانید دنبال کنندگانتان را در شبکه‌های اجتماعی مختلف مثل تلگرام با خود همراه کنید لازم است نام کاربری‌ای برای خود برگزینید که در همه این رسانه‌ها یکسان باشد.

سایت (Website)


تنها جایی که در اینستاگرام می‌توان از لینک استفاده کرد همین بخش است از این بهتر است برای خود یک سایت بسازید و لینک اش را در این بخش قرار دهید.

بیو (Bio)


در این بخش می‌توانید با 150 کاراکتر افراد را به دنبال کردن خود ترغیب کنید و کسب‌وکار خود را بیشتر شرح دهید.

5. از نرم افزارهای افزایش فالوور استفاده کنید.


یکی از راه‌های تضمینی معروف کردن صفحه اینستاگرام استفاده از نرم‌افزارهای افزایش فالوور است.

6. برای افزایش لایک پست های تان تلاش کنید


یکی از عواملی که کاربران را به تماشای یک پست ترغیب می‌کند تعداد لایک های آن است از این رو بهتر است با نرم افزار مخصوص این کار تعداد لایک هایتان را نیز افزایش دهید تا پستتان از دید کاربر مرغوب‌تر باشد.

7. از نرم آنفالویاب استفاده کنید.


برای اینکه از فعالیت فالوور هایتان در صفحه‌تان باخبر شوید پیشنهاد می‌کنم از نرم‌افزار آنفالویاب استفاده کنید.
advertising