بیوگرافی رضا بهرام خواننده خوش صدای ایرانی

مجلهسلبریتی ها

- 98/12/15
بیوگرافی رضا بهرام خواننده خوش صدای ایرانیرضا بهرام متولد 20 دی 1370 در یزد، خواننده می باشد. فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت مالی از دانشگاه علم و فرهنگ یزد می باشد، از ورزش فوتبال شروع کرد و کم کم سمت موسیقی آمد و حالا کلی طرفدار دارد.
بیوگرافی رضا بهرام خواننده خوش صدای ایرانی

خانواده رضا بهرام


رضا هلاورجانی با نام هنری بهرام در یک خانواده 4 نفره بدنیا آمده است. فرزند دوم خانواده است و یک خواهر بزرگتر از خود و یک خواهر کوچکتر دارد که یکی سوارکار و دیگری در ورزش قایق رانی کانوپولو فعالیت می کند.

از فوت پدر تا بازی فوتبال رضا بهرام


از نوجوانی با حمایت پدرش به سمت موسیقی رفت اما با فوت پدر در سال 1384 وقتی 14 ساله بود از این عرصه دور شد و به سمت بازی فوتبال رفت. رضا مدتی در تیم فولاد یزد بازی کرد و مدتی هم در تیم فولاد خوزستان حضور داشت اما بعلت مصدومیت و عمل جراحی مجبور شد از این رشته کنار برود.

بازگشت حرفه ای رضا بهرام با موسیقی


بصورت جدی از سال 88 به سمت موسیقی بازگشت و از سال 1389 وقتی 19 ساله و دانشجو دانشگاه یزد بود رسما حرفه ای در این رشته حضور داشت

اولین آهنگ رسمی رضا بهرام


از سال 93 شروع به انتشار قطعه هایی کرد اما اتفاقی برایش نمی افتاد تا اینکه بهمن 96 در آهنگ گلی از آرش و مسیح بعنوان همخوان حضور داشت.
اولین ترانه رسمی اش با نام هنری بهرام قطعه ای بنام عشق بگو در 29 تیر 1397 با تنظیم مسعود جهانی منتشر شد که به سرعت به محبوبیت زیادی دست پیدا کرد.
طولی نکشید که موسسه هنری ققنوس او را تحت حمایت هنری خود در آورد.

تیتراژ سریال میوه ممنوعه با صدای رضا بهرام


در سال 97 توانست اولین کار تیتراژی خود را با سریال میوه ممنوعه از شبکه خانگی به گوش طرفدارانش برساند.
سپس در برنامه فرمول یک علی ضیا حاضر شد او در ویژه برنامه عید نوروز عصر جدید در سال 98 نیز چند قطعه ای اجرا کرد.

اولین کنسرت رضا بهرام


نهایتا بعد از سال ها فعالیت آقای بهرام توانست مجوز برگزاری اولین کنسرت خود را 13 تیر ماه 1398 در تالار مجلل پرشین جزیره کیش بدست بیاورد.

آهنگ های رضا بهرام


نگار
بیمار
کجایی
مو به مو
دیوانه
آتش
آرامشی دارم
هیچ
کاش
لعنت به شب های بعد از تو
گل عشق
از عشق بگو
گلی (همخوانی آرش و مسیح )
بازگشت به دسته سلبریتی هابازگشت به صفحه مجله
advertising