هونل موزیک
فارسی - Persian
روشی ساده برای برداشتن کاغذ دیواریمنزلتان رادوست دارید برای همین مدام سعی در نونوار کردن و ایجاد تغییرات در آن دارید ، فراموش نکنید که یکی از روش های حرفه ای ها برای این هدف استفاده از روش های کم هزینه و با خلاقیت بالاست . یکی از بخش های مهم خانه دیوارهاست دیوارهایی که می توان با کاغذ دیواری آن را به زیبایی هر چه تمام پوشش داد اما بعد از مدتی این کاغذ دیواری ها کهنه و بی رنگ می شوند که نیاز به تعویض دارند اینجاست که سوال پیش می آید که چطور خودمان می توانیم کاغذ دیواری را از دیوار جدا کنیم ؟ وقتی میخواهید کاغذ دیواری ها را جداکنید به چه چیزی فکر می کنید؟کاغذدیواری همیشگی نیست اماقبل از اینکه بخواهید دیوارهارا رنگ کنید یا کاغذدیواری جدیدی بزنید کارهایی باید انجام دهید که در زمینه جدا کردن کاغذ دیواری قدیمی و کهنه در این بخش خواهیم گفت

1.وسایل تزیینی روی دیوار را بردارید. مبل ها را از اتاق خارج و اگر امکان این کار نیست، همه آن ها را در وسط اتاق جمع کنید و روی آن ها نایلون یا پارچه بزرگ بکشید.

۲.بیشتر کاغذ دیواری های نوین به صورت خشک از دیوار کنده می شوند و نیازی به بخار یا مواد شیمیایی نیست. برای امتحان کافیست با کاردک از گوشه دیوار به آرامی با زاویه ۴۵ درجه شروع به کندن کنید تا با کمی دقت کاغذ دیواری به صورت ورقه ای ور بیاید. در صورتی که کاغذ تکه تکه و خرد شود، لازم است از آب یا مواد شیمیایی استفاده کنید.

۳.به آرامی با کاردک یا ترجیحا ابزار مخصوص این کار که در اکثر ابزار فروشی ها موجود است و مانع خراش های عمیق و آسیب به دیوار می شود، روی کاغذ دیواری را خراش دهید.

۴.یکی دو قسمت از کاغذ دیواری را با یک اسفنج یا غلتکندن کاغذ دیواریک رنگ که در آب گرم یا مخلوط آب گرم و مواد شیمیایی فرو برده اید، خیس کنید. بگذارید رطوبت نفوذ کند بعد کاغذدیواری را از دیوار جدا کنید. آب گرم چسب را شل و کارتان را راحت تر می کند.

۵.از درز کاغذدیواری شروع کنید. یک کاردک پهن زیر لبه کاغذدیواری بگذارید تا کندن آسان تر شود.

۶. باتوجه به مدتی که کاغذدیواری روی دیوار مانده و چسب مصرفی ممکن است تا شل شدن چسب احتیاج شود دیوار را چند بار مرطوب کنید. اگر باز کندن مشکل بود، بار دیگر آن را خیس و مدتی به حال خود رها کنید. تکه های کوچک را با سمباده جدا کنید و جای آن را رنگ بزنید.

۷.بعد از تمام شدن کار، بگذارید دیوار کاملا خشک شود و بعد با محلول آب و TSP دیوار را شستشو دهید. این کار باعث کنده شدن چسب و صاف شدن سطح دیوار می شود تا برای کاغذ دیواری نوین آماده شود. اگر قصد رنگ کردن دارید، قبل از آن دیوار را سمباده بزنید.
advertising
advertising
آخرین های سبک زندگی
مدعیان دروغین نبوت

مدعیان دروغین نبوت

عبارات منفی که نباید به خود بگوید

عبارات منفی که نباید به خود بگوید

کاشت زعفران در خانه

کاشت زعفران در خانه

نحوه شستن موی عروسک

نحوه شستن موی عروسک

advertising
محبوب ترین های سبک زندگی
چرا به حضرت عیسی لقب مسیح داده شده

چرا به حضرت عیسی لقب مسیح داده شده

آموزش نگهداری گل قهر و آشتی

آموزش نگهداری گل قهر و آشتی

در چه مواردی از مایع ظرف شویی استفاده نکنیم

در چه مواردی از مایع ظرف شویی استفاده نکنیم

در مصاحبه استخدامی چه بگوییم

در مصاحبه استخدامی چه بگوییم

advertising