ماجرای بازداشت جاس استون خواننده معروف بریتانیایی در جزیره کیش

مجلهسلبریتی ها

- 98/04/14
ماجرای بازداشت جاس استون خواننده معروف بریتانیایی در جزیره کیشجاس استون خوانندهٔ سبک سول و بازیگر مشهور بریتانیایی متولد 11 آوریل 1987 است.
به تازگی این خواننده بریتانیایی به همراه گروه خود وارد جزیره کیش شده که با حاشیه هایی همراه بوده است. اخباری در فضای مجازی منتشر شد که گفته شد جاس استون بازداشت شده و پس از آن از کشور اخراج شده است.

پس از انتشار خبرها درباره دیپورت شدن این خواننده انگلیسی پلیس جزیره کیش اعلام کرد: نامبرده باز داشت نشده بلکه به خاطر نداشتن مدارک لازم و فقدان مجوز ورود به جمهوری اسلامی ایران با اولین پرواز باز گردانده شد.
پلیس کیش هم چنین در ادامه توضیحات خود بیان کرد: جاس استون و همراهانش که روزشنبه ۹ تیرماه باپرواز مستقیم مسقط به جزیره کیش وارد فرودگاه این جزیره شده بودند، برابر ضوابط مسافری با اولین پرواز در صبح روز بعد به مقصد امارات پرواز کردند.
ماجرای بازداشت جاس استون خواننده معروف بریتانیایی در جزیره کیش
جاس استون روز گذشته درباره سفر خود در ایران فیلمی را در اینستاگرام منتشر کرد که موجب ایجاد حواشی زیادی شد.وی در ایستاگرام خود نوشت: در انتهای سفر به کشورهای منطقه خلیج فارس، وارد جزیره کیش شدم، ضمن آگاهی از قوانین و مقررات، قصد برگزاری هیچ کنسرتی یا هرگونه حرکت سیاسی نداشتم اما پس ورود به فردگاه کیش به خاطر نداشتن مجوزهای لازم نتوانستیم وارد جزیره شویم و بعد از صحبتهای طولانی البته محترمانه و دوستانه، ما را یک شب در محل مسافران خارجی اسکان دادند و فردای آن روز به امارات بازگردانده شدیم.
وی اضافه کرد: در آن لحظات خیلی دلگیر شدم، احساس کردم قلبم شکسته، با احساسی عجین شده از نزدیکی و دوری، بارقه ای از امید در من هواید شد و امیدوارنه احساس واقعی خودم را بیان کردم.
او، در ادامه تصریح کرد: ماموران فرودگاه با نهایت احترام و مهربانی با ما رفتاکردند اما در عین حال از قوانین و مقررات پیروی کردند.
جاس استون در پایان مطلب اینستاگرامی خود نوشت: ماموران فرودگاه بین المللی کیش دقیقاً طبق مقررات عمل و ما را تا سوار شدن به هواپیما بدرقه کردند و در تمام این مدت به خاطر این پیش آمد از ما عذرخواهی کردند، این درحالی بود که کسی که باید عذر خواهی می کرد من و همراهانم بودیم زیرا این مابودیم که مجوز های لازم را همراه نداشتیم.
advertising