معرفی مشاغل پردرآمد در ایران

سبک زندگیکار و تجارت

- 97/08/02
معرفی مشاغل پردرآمد در ایران

خدمات آنلاین شغل پردرآمد و بدون سرمایه


یک شغل پردرآمد در ایران انجام انواع خدمات انلاین است. هر نوع تخصصی که داشته باشید و در دنیای واقعی از آن کسب درآمد می کنید، مطمئن باشید که در دنیای مجازی هم می تونید از این خدمات استفاده ببرید. از تایپ و نویسندگی گرفته تا ترجمه و طراحی وبسایت اپلیکیشن و هر چیزی که به ذهنتان می رسد.

واسطه گری شغلی با سود خالص


شغل واسطه گری یا دلالی در هر زمینه ای یکی از کم زحمت ترین و پر سود ترین مشاغل در ایران به شمار میاد. در شغل واسطه گری که نه سرمایه نیاز دارد و نه اطلاعات و آموزش خاصی، می تونید با پیدا کردن مشتری برای چیزهای مختلف مثل خونه، ماشین یا هر نوع وسیله ای سود خالص بدست بیاورید. شغل بازاریابی هم که این روزها خیلی فراگیر شده در حیطه همین واسطه گری قرار داره و در بازاریابی اگه بتونید با استفاده از فنون فروشندگی مشتری ها را جذب کنید و فروش محصول را بالا ببرید پورسانت خوبی دریافت می کنید. بازاریاب های موفق بعضاً تا ماهی 10 میلیون تومان هم درآمد دارند.
معرفی مشاغل پردرآمد در ایران

آرایشگری بهترین شغل پردرآمد برای خانمها


یکی از پولساز ترین مشاغلی که یک خانم می تواند انجام دهد ، انجام خدمات آرایشگری است. آرایش و گریم عروس، کاشت ناخن، پاکسازی پوست، اکستنشن و… در حال حاضر در کشورما طرفداران زیادی دارند و آرایشگرانی که مشتری ثابت و روزانه دارند ثروت خوبی هم دارند و می توانند بعد از چند سال یک زندگی خوب و ایده آل داشته باشند.

فروشگاه آنلاین بهترین روش برای گسترش کسب و کار


راه اندازی فروشگاه آنلاین و فروش کالا در اینترنت این روزها یک شغل پردرآمد در ایران به شمار میاد. فروش محصول از طریق وب سایت فروشگاهی یا کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام سود خوبی دارد. از انجایی که با فروش کالا از طریق اینترنت از پرداخت مالیات و کرایه مغازه و سایر هزینه های این چنینی در امان هستید، می تونید کالاها را با قیمت کمتری نسبت به مغازه ها بفروش برسانید و مشتری های زیادی پیدا کنید.

پرورش قارچ یک شغل خوب و پردرآمد و زود بازده


یکی از عمده مشاغلی که به دلیل داشتن هزینه پایین برای شروع در ایران خیلی درآمد زا و مطرح شده پرورش قارچ است . خیلی از افرادی که در شغل تولید و پرورش قارچ فعالیت می کنند درآمد خیلی خوبی از این کار به دست میاورند و چون این شغل بصورت گلخانه ای انجام می شود بهره برداری از ان تقریباً در تمام کشور امکان پذیر است . از دیگر شغل های این چنینی که درآمد زایی بالایی دارند میشود به پرورش بلدرچین، شترمرغ، انواع آبزیان و انواع گیاهان اشاره کرد.

سخنرانی و اشنایی با تکنیک سخنرانی بهترین راه برای کسب درآمد اساتید


یک شغل خیلی خوب برای کسب درآمد قابل قبول که در سال های اخیر در ایران رشد خیلی خوبی داشته انجام سخنرانی در حوزه موفقیت و کسب درآمد است . ظاهراً این طور به نظر می رسد که افرادیکه در این شغل فعالیت می کنند مشغول هدایت و راهنمایی دیگران و نشان دادن مسیر درست به انها هستند، که البته اینطور هم هست ولی نکته دیگه ای که باید در نظر گرفته شود هزینه شرکت در این سخنرانی ها است که بعضاً هزینه بلیط های فروخته شده برخی از این سمینارها برابر است با سرمایه زندگی یک نفر.

وکالت شغلی با درآمد عالی


یکی از شلوغ ترین و پر طرفدار ترین رشته های دانشگاهی بین جوانان رشته وکالت است و یکی از مهم ترین علت هایی که این رشته انقدر طرفدار دارد این است که شغل وکالت یک شغل پردرآمد در ایران به حساب میاد. سرمایه ای که یک وکیل نیاز داره قدرت حافظه و هوشمندی بالایی است که باید داشته باشه تا بتواند یکی از افراد ثروتمند جامعه باشد.

دندان پزشکی پردرآمد ترین رشته پزشکی


رشته دندان پزشکی تخصص های مختلفی مثل بهداشت عمومی دهان و دندان، جراحی دهان و فک، کاشت دندان، ارتودنسی و… رو شامل میشه که هر کدام هزینه های سرسام آوری دارند، از انجایی که تعرفه دندانپزشکی نسبت به سایر رشته های پزشکی بالاتر است میتوان گفت این شغل یکی از پردرآمدترین مشاغل ایران به حساب میاد.

جراح زیبایی پردرآمد ترین شغل دنیا


اگه یک نگاه کلی به مردم کوچه و خیابان بیاندازیم متوجه میشویم که چقدر جراحی زیبایی بین جوانها خصوصاٌ خانم ها زیاد شده است ، از انجایی که تقاضای جامعه برای جراحی زیبایی روز به روز در حال افزایش است، هزینه این عمل ها و بالطبع دستمزد جراح زیبایی هم بصورت پلکانی بالا و بالاتر میرود.
advertising