مدل های جدید و شیک سنگ کف سالن

مد و زیباییدکوراسیون

- 99/04/19
مدل های جدید و شیک سنگ کف سالنسنگ های ساختمانی به دلیل های گسترده ای، سال ها به عنوان آیتم اصلی و پرطرفدارترین مصالح ساختمانی جهت اجرا و طراحی کف سالن می باشد.
مدل های جدید و شیک سنگ کف سالن
باتوجه به سرچشمه سنگ های ساختمانی از دل زمین، باعث شده تا از تنوع رنگ متعددی بهره مند گردد و براساس هر سلیقه ای را برای سنگفرش کف سالن ساختمان نما را مورد پوشش قرار دهد.

برای نمونه می توان به سنگ مرمر اشاره نمود که از درخشندگی بالایی در کف ساختمان بهره مند می باشد باتوجه به معایب خراش پذیری و لکه پذیری باز هنوز به عنوان یکی از پرکاربردترین سنگ های ساختمانی جهت کف سالن می باشد.

سنگ گرانیت ديگر سنگ های ساختمانی مورد استفاده جهت سنگفرش کف ساختمان می باشد که از خصوصیت اصلی آن می توان به استواری بالای گرانیت اشاره نمود و همین مورد باعث شده تا از گرانیت اغلب جهت سنگفرش مکان های عمومی و آموزشی مانند دانشگاه ها مورد استفاده قرار گیرد.

سنگ تراورتن یکی ديگر از انواع سنگ ساختمانی مورد کاربر جهت سنگفرش کف سالن پذیرایی می باشد که از این سنگ بیش تر براي طراحی های سنتی و باستانی جهت سنگفرش کف سالن مورد استفاده قرار می گیرد.

سنگ مرمریت یکی از پراستفاده ترین سنگ های ساختمانی در کف سالن بوده و بيش ترین کاربرد آن در ساختمان های مسکونی و تجاری می باشد

سنگ مرمریت از طرح و رنگ های متنوعی بهره مند می باشد که باعث شده تا هر مدل سلیقه ای را مورد پوشش خود قرار دهد.
advertising