بازار گل محلاتی خوش رنگ و بوترین بازار گل تهران

گردشگریمکان های تفریحی

- 99/01/12
بازار گل محلاتی خوش رنگ و بوترین بازار گل تهرانگشت و گذار در فضایی پر از گل سبب نشاط و شادی روح می‌شود و حس مطلوبی را به شما القا می‌کند. برای ماجراجویی در بازار گل محلاتی، معروف‌ترین بازار گل تهران، در این مطلب با ما همراه شوید تا با ویژگی ها و مسیر دسترسی به این بازار گل مطلع شویم. بازار گل محلاتی دارای چند بخش است و در بخش راهروهای مسقف آن، گل‌های شاخه‌ای فروخته می‌شود. این بخش از بازار گل محلاتی پر از رنگ و تازگی است و انواع گل‌های طبیعی از رز گرفته تا گل‌هایی که کمتر نام آن‌ها را شنیده‌ایم، در این قسمت دیده می‌شود.
بازار گل محلاتی خوش رنگ و بوترین بازار گل تهران
در این بخش از بازار گل محلاتی، عطر گل‌های فصل، بیشتر از سایر گل‌ها حس بویایی شما را تحریک خواهد کرد. قدم زدن در راهروهای مختلف بازار گل محلاتی، به شما حس حضور در بهشت را خواهد داد و گشت در این بازار گل تهران فرصت مطلوبی است تا برای مدتی دغدغه‌های زندگی در پایتخت دودی را فراموش کنید و فقط رنگ‌های شاداب و سرشار از حس زندگی ببینید. برای خرید انواع گیاهان، درختان، درختچه‌ها، گل‌های تزیینی و... باید به بخش دیگر بازار گل محلاتی بروید که به سبک گلخانه طراحی شده است. در فاصله کمی از این گلخانه‌ها می‌توانید بذر گیاهان مختلف، خاک مرغوب و گلدان‌های زیبایی را از این بازار گل تهران تهیه کنید.
آدرس بازار گل محلاتی: بزرگراه محلاتی، خیابان نبرد جنوبی، خیابان زمزم، پایین‌تر از دادگاه خانواده

از بازار گل تهران تا باغ گیاه شناسی


لیست بازار گل تهران فقط محدود به بازار گل محلاتی نمی‌شود. بازار گل آبشناسان یا همان بازار گل غرب تهران، بهشتی دیگر در پایتخت است که محصولات خود را از بازار گل محلاتی و بازار خاوران، مجموعه‌ای دیگر در فهرست بازار گل تهران تهیه می‌کند. بازار گل امام رضا در تهران یا همان خاوران، بزرگ‌ترین بازار گل تهران است. انواع درخت، گیاهان آپارتمانی، گل، بذر و... را در این بازار گل تهران می‌توانید پیدا کنید. بازار گل فکوری، بازار گل شهید لشکری، بازار گل بهشت زهرا و بازار گل میدان ولیعصر از دیگر پیشنهادهایی برای خرید انواع گل ‌و گیاه در بازار گل تهران است.

باغ گیاه شناسی تهران نیز سرزمینی پر از گل و گیاه است که شما را به وجد خواهد آورد. این باغ سرسبز کنار اتوبان تهران – کرج و در زمین‌های منطقه چیتگر واقع شده است. ایستگاه وردآورد، نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به باغ گیاه شناسی است. بعد از خروج از مترو باید وارد بلوار باغ گیاه شناسی بشوید و در بین ساعات 9 تا 17 به سراغ این باغ بهشتی بروید.
در باغ گیاه شناسی گونه‌های مختلف گیاهی با شرایط خاص اقلیمی خود نگهداری می‌شوند و این مجموعه ترکیبی از طبیعت‌های رنگارنگ است.
advertising