ساحل نارگیل جزیره کیش

گردشگریمکان های تفریحی

- 97/09/12
ساحل نارگیل جزیره کیش

ساحل درختان نارگیل


جزیره ی کیش درجنوب ایران یکی از زیباترین نقاط ساحلی است . این جزیره با دربرداشتن دامنه ی متنوعی از ساحل ها با بافتهای متفاوت ، همواره یکی از گزینه های فعال برای لذت بردن از مناظر بکر و رویایی است. اما چه ایده ای در برابر ساحلی دارید که تمام ش با درختان نارگیل پوشیده شده باشد ؟
ساحل نارگیل جزیره کیش
یکی از زیباترین سواحل جزیره کیش ساحل درختان نارگیل می باشد. درختان ساحل نارگیل به طور قائم رشد می کند و ارتفاع آن تا سی متر و قطر تنه آن تا یک متر می رسد. برگ های این درخت دراز و به طول 4 تا 5 متر و مرکب از چند برگچه باریک و دراز ( حدود یک متر) و به رنگ سبز روشن است.

این ساحل نقره فام در شرق جزیره كیش با درختان نارگیل فراوان، لور قدیمی و با آلاچیق های متعدد در طول ساحل، نزدیك اسكله بزرگ تفریحی و پلاژ آقایان واقع شده و مکانی شگفت انگیز و آرامش بخش را برای بازدید کنندگان پدید آورده است. این ساحل که یکی از معروف ترین جاهای دیدنی کیش است در شرقی ترین بخش جزیره کیش قرار دارد.

بر اساس آمارها حدود 3000 درخت نارگیل زیبا در زمین 20 هکتاری شرق کیش وجود دارد که زیبایی خارق العاده ای به این منطقه بخشیده است. از تفریحات ساحل درختان نارگیل پیاده روی، دوچرخه سواری و تفریحات آبی می توان اشاره کرد.
اگر به طبیعت و آرامش منحصر به فرد آن علاقه دارید حتما در سفر به کیش سری هم به ساحل درختان نارگیل بزنید و از قدم زدن در سواحل آن لذت ببرید.
advertising