فال پی ام سی این هفته از شنبه 9 شهریور تا جمعه 15 شهریور

خواندنیطالع بینی

- 98/06/12
فال پی ام سی این هفته از شنبه 9 شهریور تا جمعه 15 شهریور

فال هفتگی PMC متولدین فروردین:


برای رسیدن به نیتتان بهتر است هفته ای یک بار نگاهی به کارهایتان بیندازید و ببینید که آیا برنامه هایتان بخوبی پیش میرود. اگر احساس می کنید در کارتان گره ای وجود دارد سعی کنی با مطالعه و مشورت گره از کار باز کنید. اخیرا احساس بی حوصلگی و کسالت می کنید و دست و دلتان به هیچ کاری نمی رود. شخصی به دیدارتان خواهد آمد.

فال هفتگی PMC متولدین اردیبهشت:


زمان آن ان رسیده که به کارهای گروهی دست بزنید و از نزدیکان بخواهید که در کنارتان باشند و تشویقتان کنند. اگر می خواهید محیط کاری آرامی داشته باشید عقاید همکارانتان را قبول داشته و زیاد سر به سر آنها نگذارید. اعتماد به نفس بیشتری از خودتان نشان بدهید و مطمئن باشید که خودتان به تنهایی قادر به انجام کارهایتان هستید.

فال هفتگی pmc متولدین خرداد:


اینقدر از شنیدن جواب رد می ترسید که حتی سوالتان را نمی پرسید. ادامه این روند بیمارتان میکند. با خودتان کنار بیایید یا مطلب را فراموش کنید و یا سوال را بپرسید و از این برزخ خارج شوید. یاد آوری یک خاطره می تواند برای گرفتن یک تصمیم یا گفتن حرفی کمکتان کند. دنبال حرفی که به شوخی به شما زده شده نروید.

فال هفتگی PMC متولدین تیر:


برنامه های زیادی برای آینده تان دارید. برای انجام دادن آنها بهترین کار این است که با شخص معتمدی مشورت کنید و نظر بخواهید. تا بتوانید آنها را به نحو احسن به نتیجه برسانید. یکی از نزدیکانتان شما را به انجام یک کار جدید تشویق می کند. اجازه بدهید تغییر کوچکی زندگی را برای خودتان و دیگران را شیرین تر کند.

فال هفتگی pmc متولدین مرداد:


اگر می خواهید پشیمان نشوید قبل از تلفنی که می خواهید بزنید خوب فکر کنید و احساسی عمل نکنید. شما فرد مهربانی هستید و دوست دارید به دیگران کمک کنید و هر طور شده دست آنها را بگیرید. چند دیدار و ملاقات آینده ساز برایتان پیش خواهد آمد. بجای زیاد حرف زدن سعی کنید بیشتر گوش بدهید و از بحث های بیهوده بپرهیزید.

فال هفتگی PMC متولدین شهریور:


از جنجالی که دور و برتان ایجاد شده تا می توانید فاصله بگیرید و در آن داخل نشوید که اگر دامنتان را بگیرد رهایی از آن به این سادگی ها نیست. پایان این قصه برای هیچ کس خوش نخواهد بود. هدیه ای خواهید خرید و شخصی را خوشحال می کنید. بیماریی از سرتان خواهد گذشت اما احتیاط شرط لازم است. با سلامتتان شوخی نکنید.

فال هفتگی PMC متولدین مهر:


دیدن خنده شما برای او که دوستتان دارد کافی است. این همه روزگار را به خودتان و او زهر نکنید. برای انجام یک خرید یا فروش تحقیق می کنید اما این معامله به این زودی ها انجام نخواهد شد. به شخصی که در اطرافتان بسیار بیمار است توصیه کنید جز به حرف پزشک معالجش به حرف دیگران اعتماد نکند.

فال هفتگی PMC متولدین آبان:


هرکسی در گذشته کارهایی را انجام داده که شاید امروز از آن بسیار پشیمان باشد. اولین قدمی که باید برداشت سعی در فراموش کردن گذشته است. اگر محصل یا دانشجو هستید دیگر زمان تلاش های مضاعف رسیده. باید خودتان را برای آنچه که پیش رو دارید آماده کنید.بهتر است برای مدتی دست از ارتباطات اینترنتی بردارید.

فال هفتگی PMC متولدین آذر:


برای رفتن به جایی شوق و ذوق دارید اما بهتر است عجله نکنید. به حرفی که می شنوید به اندازه اهمیت بدهید نه بیشتر و نه کمتر. در روابط عاطفی و احساسیتان گرهی افتاده. مهربان باشید بگذارید تا بگذرد. برای انجام دادن کاری تنها راه این است که دل به دریا بزنید و با تلاش بیشتر به جلو بروید. حالا وقت ناامیدی نیست.

فال هفتگی PMC متولدین دى:


سفری که برایش برنامه ریزی کرده اید عقب بیندازید حالا زمان مناسبی نیست. چشمتان را باز نگه دارید و برای ماه های پیش رو یرنامه های کوتاه مدت و بلند مدت بگذارید. منتظر عشقی هستید که فصل جدیدی را در زندگیتان شروع کنید. نگران نباشید بزودی رابطه عاطفی جالبی را تجربه خواهید کرد. سعی کنید این بار آرامتر پیش بروید.

فال هفتگی PMC متولدین بهمن:


شخصی پای حرفی که به شما زده و قولی که داده نخواهد ایستاد. خبری خواهید شنید که دلتان را می سوزاند. به روی خودتان نیاورید و دشمنتان را شاد نکنید. این اتفاق و این روزها می گذرد. خاطراتی که مثل خنجر به دلتان فرو می رود، اینهمه مرور کردن اشتباه محض است. روزهای عمرتان را تلف می کنید. آنهم برای چیزی که ارزشش را ندارد.

فال هفتگی PMC متولدین اسفند:


هدیه ای که ارزش مادی چندانی ندارد دریافت می کنید که بسیار خوشحالتان می کند. شخصی برای مشورت پیش شما خواهد آمد. حواستان باشد که چه راهنمایی به او می کنید. پی گمشده ای هستید و غم به دلتان نشسته. شخصی کاری می کند یا حرفی می زند که بسیار عصبانی می شوید. مراقب رفتارتان باشید. دلیل این عصبانیت را در خودتان جستجو کنید.
advertising