فال این هفته پی ام سی از شنبه 27 بهمن 97 تا جمعه 3 اسفند 97

خواندنیطالع بینی

- 97/11/28
فال این هفته پی ام سی از شنبه 27 بهمن 97 تا جمعه 3 اسفند 97

فال هفتگی PMC متولدین فروردین


خودتان را دوست داشته باشید و حتی اگر شده یک بار خودتان را در اولویت قرار دهید. شما در حال حاضر به این که به خودتان فکر کنید احتیاج دارید. زیر بار تصمیمی که برای شما گرفته شده نروید و چیزی را امضا نکنید، مگر با میل و رضایت. عشق در زندگیتان جاریست و یا به زودی جاری خواهد شد. حرفی که منتظر شنیدنش هستید به زودی خواهید شنید.

فال هفتگی PMC متولدین اردیبهشت


در بیان منظورتان با مشکل روبرو می شوید. سعی نکنید قصد یا منظورتان را برای کسی توضیح دهید زیرا هیچ‌ کس گوش نمی‌کند. سعی کنید از بحث‌هایی که باعث عصبانیت و نگرانی‌تان میشود دوری کنید. با او که برایتان عزیز است صحبت کنید. احساس می کند به او بی‌توجه هستید. شما اخیرا بیشتر اوقاتتان را صرف فعالیت‌های کاری کردید.

فال هفتگی PMC متولدین خرداد


به او محبت کنید تا هم خودتان خوشحال شوید و هم او. فکر آغاز کار یا فعالیت جدید را به بعد واگذار کنید. در موقعیت خوب مالی و فکری قرار دارید. به درآمدتان اضافه می شود و جبران عقب افتادگی های مالی گذشته خواهد شد. فقط به شرطی که نا امیدی را رها و تلاش کنید. ایمان به خودتان را به دلتان برگردانید. به نتیجه ای که می خواهید بگیرید می رسید.

فال هفتگی PMC متولدین تیر


حواستان باشد آباد کردن خرابه های دیگران وظیفه شما نیست. تا از شما کمکی خواسته نشده خودتان را درگیر هیچ ماجرایی نکنید وگرنه در نهایت ناباوری بدهکار هم خواهید شد. در مورد یک مسئله احساسی دست و پای خود را گم خواهید کرد. یک اتفاق کوچک دلتان را پر از خوشی و شادی می کند. بهتر است فعلا خوددار باشید.

فال هفتگی PMC متولدین مرداد


رازی که در دل دارید فعلا با کسی در میان نگذارید. سرتان را با کارهایی که خوشحالتان می کند گرم کنید تا لحظه ها و روزهای انتظار بگذرد. برای رفتن به یک میهمانی خرید مهمی خواهید کرد. گره از آبروهایتان باز کنید و با مردم با روی خوش برخورد کنید تا همه کارهایتان بهتر پیش برود. از بدخلقی به جایی نمی رسید.

فال هفتگی PMC متولدین شهریور


شما عادت دارید امروز برای ماه آینده برنامه ریزی کنید اما فردا آن را فراموش می کنید و جزئیات کوچک را به هنگام عمل کردن از یاد می برید. این روزها همه چیز بهم ریخته و گیج کننده است. حواستان را نمی توانید جمع کنید و کنترل اوضاع از دستتان خارج شده. این اواخر همه چیز به نظرتان خسته کننده است.

فال هفتگی PMC متولدین مهر


شخصی به کمکتان خواهد آمد تا از طوفان بگذرید، به شرط آنکه همین حالا لجبازی را کنار بگذارید و از او کمک بخواهید. اوضاع مالی و کاری تان به طرز غیرقابل باوری رو به بهبود خواهد رفت و از دل نگرانی هایتان کم خواهد شد. بهتر است این روزها تا می توانید پس انداز کنید. برای گفتن یک حرف عجله خواهید کرد، اما ایرادی ندارد.

فال هفتگی PMC متولدین آبان


هدیه ای دریافت کرده اید که برایتان بسیار با ارزش است. در نگهداری آن کوشا باشید تا غصه نخورید. منتظر یک اتفاق عاطفی شیرین باشید تا از ته دل بخندید. در تحصیل و کارتان در حال پیشرفت هستید و ایده های عالی به ذهنتان می رسد. پس به جای رویا پردازی بهتر است عمل کنید. وقتتان را تلف نکنید.

فال هفتگی PMC متولدین آذر


پیش از این بارها احساس کرده اید که بن بست رسیده اید و نمی توانید روی کسی حساب کنید. یادتان نرود که شما می توانید به خودتان تکیه کنید. همین امروز از قید و بندها رها شوید. دست روی زانوی خودتان بگذارید و بلند شوید. این بار هیچ چیز جلودار شما نیست. بر سر یک دو راهی قرار می گیرید. بهتر است هیچ عکس العملی نشان ندهید.

فال هفتگی PMC متولدین دی


اطرافیان را با رفتارتان کلاقه نکنید. کمی آرامتر باشید. لزوما آنچه در سر و دل شما می گذرد آنها نباید بفهمند. برای یک دعوی حقوقی بهتر است بیشتر متمرکز باشید و زمان را از دست ندهید. در مورد مسئله عاطفی تان، چون یار ناز نماید شما نیاز کنید. لجبازی فقط شما را از هم دور می کند.

فال هفتگی PMC متولدین بهمن


حرف بزنید تا راه درست را پیدا کنید. یادتان نرود که دنیا حول محور شما نمی گردد. این روزها اینقدر فکرتان درگیر است که حتی به راحتی نمی توانید با کسی صحبت کنید و یا درباره مشکلتان حرف بزنید. به کسی علاقمند می شوید که کاملا از لحاظ فرهنگی با شما متفاوت است. به یکی از اهدافتان نزدیکتر از همیشه هستید.

فال هفتگی PMC متولدین اسفند


سر خودتان را زیاد با دوستان شلوغ نکنید زیرا با این کار نمی توانید به طور دلخواهتان پیشرفت کنید. بی دلیل پول خرج نکنید تا بر سر مسایل مالی جر و بحث نکنید. با توجه به شرایط موجود در حال حاضر بهتر است تا جایی که امکان دارد کمتر خرج کنید. وسایل با ارزش تان را در جای امن نگهدارید تا از دیگران دلخور نشوید.
advertising