فال این هفته پی ام سی از شنبه 28 مهر ماه تا جمعه 4 آبان

خواندنیطالع بینی

- 97/07/29
فال این هفته پی ام سی از شنبه 28 مهر ماه تا جمعه 4 آبان

فال هفتگی PMC متولدین فروردین


مسافرتان موفق و پیروز برمی گردد، همین امر باعث می شود دل نگرانی هایتان کمتر شود. در انتظار یاری همدل و شریکی باوفا هستید. قدر دوستان خود را بیشتر بدانید و با آن ها مهربان باشید. در مورد مسایل پایداری ، صبوری و تحمل کلید راه شماست. بهتر است مراقب باشید تا بیهوده سر دیگران غر نزنید.

فال هفتگی PMC متولدین اردیبهشت


روغن ریخته را نذر امامزاده نکنید. شخصی در اطرافتان واقعا به کمک نیاز دارد، هرکاری در توان دارید برایش انجام دهید. زندگی کوتاه تر از آن است که در گوشه خانه و در تنهایی تلف کنید. به طبیعت بروید و از زیبایی های آن لذت ببرید. حتی به میان جمع هایی بروید که نمی شناسید ، پا را فراتر گذاشته و برای خود هدیه ای بخرید.

فال هفتگی PMC متولدین خرداد


برای حرفی که به شما زده نشده خودتان را قضاوت نکنید. اگر خودتان برای خودتان کاری نکنید از دست دیگران کمکی برنخواهد آمد. این روزها پاهایتان روی زمین و سرتان روی ابرهاست. مراقب حسودان باشید. حواستان باشد صد دوست کم و یک دشمن زیاد است. آن چه امروز خرج می کنید برمی گردد، نگران نباشید.

فال هفتگی PMC متولدین تیر


برای انجام کاری دو دل هستید، صبر کنید تا قانع نشده اید دست به هیچ اقدامی نزنید. برای رفتن به جلسه یا دادگاهی کاملا آماده باشید تا غافل گیر نشوید. مقدمات یک سفر برایتان فراهم خواهد شد، حتما به این سفر بروید و در طی این سفر حواستان به اطرافیانتان هم باشد. نذرتان را هم ادا کنید.

فال هفتگی PMC متولدین مرداد


موفقیت شما حتمی است اما حواستان باشد آزردن دیگران کار را دشوار می کند، بهتر است مراقب زبان خود باشید. دنیا عاقبت به کام شما خواهد چرخید. کمی صبور باشید و نا امید نباشید. تحولی در زندگی شخصی یا کاری شما ایجاد می شود، افکار مایوس کننده را از خود دور کنید.

فال هفتگی PMC متولدین شهریور


وقتی برای تجریه و تحلیل و برنامه ریزی نمانده، از تفریح دست بردارید و همین حالا اقدامی بکنید. بزودی خبرهای خوبی خواهید شنید که حالتان را از این رو به آن رو می کند. یک نفر از شما دلگیر است، از او دلجویی کنید. بخاطر دلخوری های جزیی رابطه قدیمی خود را خراب نکنید. مالی را که باخته بودید پس خواهید گرفت.

فال هفتگی PMC متولدین مهر


یک کار نیمه تمام را بزودی به پایان می رسانید و نفس راحتی می کشید. شخصی در حق شما لطف و محبتی خواهد کرد، او چشم داشتی ندارد شما قدردان باشید. شخصی از حرف های شما برداشت اشتباه کرده، بهتر است با او دوباره حرف بزنید و ابهام را برطرف کنید. دست از مقایسه بردارید تا همین جا هم بسیار خوب پیش آمده اید.

فال هفتگی PMC متولدین آبان


انجام کاری روحتان را آزار میدهد. بیش از این خودتان را شکنجه نکنید. این کار را رها کنید تا دربهای دیگری به رویتان باز شود. یک هدیه کوچک می تواند تأثیر بزرگی داشته باشد. به شخص که برایتان مهم است، مهربانی کنید به نتیجه اش شک نداشته باشید. قدر زندگیتان را بدانید شما وضع خوبی دارید.

فال هفتگی PMC متولدین آذر


فکر نکنید که زندگی دیگران عالی است و فقط شما دردسر دارید. بی دلیل به کار دیگران توجه می کنید یا حسرت می ورزید. شما پرتوقع هستید و برای چیزی که می خواهید به هر دری می زنید تا آن را بدست می آورید. به فکر آینده باشید و خودتان را بهتر بشناسید. بهتر است از روی عقل هر چه سریع تر مخارج اضافی را کم کنید.

فال هفتگی PMC متولدین دى


در مورد اتفاقی که افتاده سرزنش کردم و مقصر دانستن دیگران نه تنها باعث نمی شود احساس بهتری پیدا کنید، بلکه شما را از بررسی درست و تصمیم گیری عاقلانه هم دور می کند. شنیدن یک خبر موفقیت بسیار خوشحالتان می کند. دیگران را در این شادی سهیم خواهید کرد.

فال هفتگی PMC متولدین بهمن


برای انجام کاری با شما مشورت خواهند کرد، تاجایی که می توانید همکاری کنید و پیشنهادات تان را دریغ نکنید.اما مراقب باشید. این روزها بیهوده پول خرج نکنید، مطمئن باشید که پشیمان نخواهید شد. برای هدفی که در ذهن دارید، حتما باید راهنمایی خبره و ضمناً اهل دل داشته باشید وگرنه طی طریقی که در سرتان است کار آسانی نخواهد بود.

فال هفتگی PMC متولدین اسفند


به جایی می روید و در جمع دوستان از دیدن شخصی خوشحال می شوید. به چیزی دلبستگی دارید که حالتان را خوب می کند. این اواخر شما دایم خسته اید. وقت آن رسیده تا کمی به خودتان استراحت بدهید. هم روحی و هم جسمی. پیشنهادی به شما می شود، کار خودتان را بکنید. موسیقی می تواند درمان بی قراریتان باشد.
advertising