اولین آلبوم رسمی ایوان بند راهی دنیای موسیقی می شود

مجلهموزیک

- 97/12/15
اولین آلبوم رسمی ایوان بند راهی دنیای موسیقی می شوداولین آلبوم رسمی ایوان بند با نام عالیجناب با خوانندگی حسین شریفی و نوازندگی فواد غفاری به زودی روانه بازار موسیقی میشود.

نخستین آلبوم ایوان بند در راه است


روه موسیقی ایوان بند یکی از گروه های پرطرفدرا دنیای موسیقی است که فردا اولین آلبوم رسمی خود با نام عالیجناب را روانه دنیای موسیقی میکند تا نظرات مثبت بیشتری از سوی طرفدارانشان جلب کنند.

این گروه جوان موسیقی از دو سال پیش فعالیت خود را آغاز کرد و به زودی اولین آلبوم ایوان بند با خوانندگی حسین شریفی و نوازندگی فواد غفاری روانه بازار میشود.

با گروه ایوان بند بیشتر آشنا شوید


آخرین روزهای اسفندماه سال 95 بود که حسین شریفی خواننده جوان کشورمان و فواد غفاری آهنگساز و نوازنده سرشناس گروه ایوان بند را راه اندازی کردند و در مدت زمان کوتاهی با انتشار چند قطعه توانستند جایی در دل هوادارانشان باز کنند.

حسین شریفی اولین بار با خوانندگی تیتراژ برنامه اینجا آینده در نوروز 94 در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد و سال بعد در کنار فواد غفاری گروه ایوان بند را تشکیل دادند .

فواد غفاری آهنگساز ایوان بند از سابقه هنری بیشتری نسبت به حسین شریفی برخوردار است و نوازندگی سریال هایی چون دلنوازان و فاصله و همکاری با چند خواننده مشهور را در کارنامه هنری اش دارد.
از دیگر اعضای گروه ایوان بند میتوان به حدیث دهقان ترانه سرا و مصطفی مومنی تنظیم کننده این گروه اشاره کرد
advertising