تا 24 بهمن ماه هیچ کنسرتی برگزار نمی‌ شود

مجلهموزیک

- 97/11/19
تا 24 بهمن ماه هیچ کنسرتی برگزار نمی‌ شودبا فرارسیدنِ ایام شهادت حضرت فاطمه (س) برنامه‌های موسیقی از امروز (17 بهمن‌ماه) تا 24 بهمن ماه به احترام سوگواری برای ایشان برگزار نمی‌شود.

24 بهمن‌ماه اما با برگزاری جشنواره‌ی موسیقی کنسرت‌های موسیقی از سر گرفته می‌شود و تالار وحدت، تالار رودکی، فرهنگسرای نیاوران و برج میلاد در دو نوبت 18:30 و 21:30 میزبان هنرمندان موسیقی خواهند بود. ضمن اینکه برج آزادی، ایوان شمس و سالن سوره حوزه هنری نیز دیگر سالن‌های جشنواره امسال هستند که در یک نوبت، در ساعت ۱۹، هنرمندان و علاقمندان به موسیقی را میزبانی می‌کنند.

امسال در مجموع، هنرمندان حوزه موسیقی 85 اجرا در سی و چهارمین جشنواره موسیقی خواهند داشت. همچنین 20 فیلم مستند حوزه موسیقی در خانه سینما به نمایش در می‌آید. از دیگر برنامه‌های امسال جشنواره موسیقی فجر، برگزاری نشست‌های تخصصی چهل سالگی انقلاب است که از طریق رادیو گفتگو از ساعت 20 تا 21 پخش خواهد شد. اخبار تکمیلی درباره برنامه این نشست‌ها به زودی اعلام می‌شود.

جشنواره موسیقی فجر از 24 بهمن آغاز شده و تا 29 بهمن ادامه دارد. مراسم اختتامیه جشنواره نیز روز 30 بهمن در تالار وحدت برگزار می‌شود.
advertising