آلبوم کجا باید برم در صدر پرفروش ترین ها

مجلهموزیک

- 97/08/06
آلبوم کجا باید برم در صدر پرفروش ترین هااینبار هم تفکر روزبه بمانی و هم صدای او در آلبوم « کجا باید برم» جاری است. ظاهرا او دیگر ‏‏«ترس از خواندن» را کنار گذاشته و بعد از تمام سال‌هایی که برای خوانندگان خوبی مثل کاوه یغمایی، محمد ‏اصفهانی، رضا یزدانی، محسن چاوشی و تنی چند از آن‌ور آبی‌ها ترانه ساخته، با انتشار این آلبوم خود ‏را به‌عنوان خواننده جدی معرفی کرده است.‏بمانی همان ترانه‌سرای محبوب ٤٠ساله‌ای است که بارها لقب بهترین ترانه‌سرای ‌سال را کسب کرد. او ‏این روزها رکوردهای تازه‌ای برای فتح کردن دارد؛ کسی که به گواه خودش «خوانندگی را دوست ندارد» اما ‏سال‌های زیادی را زیر سایه ترانه سرایی در «بی‌اسمی» به سر برد. «بالاخره بعد از چند‌سال آلبوم اولم آماده ‏شد. آلبومى که مى‌تونست چندین‌سال پیش منتشر شه نه در آستانه چهل سالگی‌ام اگه این همه ‌سال از عمرم ‏به بى‌اسمى نمى‌رفت. بگذریم...» اینها جملاتی است که او همزمان با انتشار آلبوم خود نوشت.
اینکه آلبوم روزبه بمانی چقدر توانسته است نظر مخاطبان را به خود جلب کند را می‌توان از رتبه ی این آلبوم در یکی از سایت‌های رسمی فروش آنلاین موسیقی فهمید. «کجا باید برم» در صدر پرفروش‌ترین‌های این ‏سایت است و آلبوم‌های جدید همایون شجریان و محسن چاوشی بعد از این آلبوم قرار دارند.
اتفاقی که تنها ‏یک هفته بعد از انتشار آلبوم روزبه بمانی، نویدبخش آینده روشنی برای او در فصل جدیدی از زندگی ‏کاری‌اش است. ‏
advertising