بیوگرافی گلاره ناظمی داور برتر فوتسال زنان ایران

مجلهچهره ها

- 97/08/04
بیوگرافی گلاره ناظمی داور برتر فوتسال زنان ایرانگلاره ناظمی متولد سال 1361 در تهران و برجسته ترین داور زن فوتسال ایران است که بازی های مردان را نیز سوت زده است.
ناظمی از 17 سالگی و پس از سال ها بازی کردن وارد حوزه ی جدیدی از کار در ورزش شده است، حالا به بخشی از اهدافش رسیده و و راه زیادی را هم پیش روی خودش دارد. خودش معتقد است آن چه به دست آورده حاصل دست رنج سال ها صبوری و عشق به قضاوت است.
برادر او داور قدیمی است و اولین بار به خاطر اصرار او بود که سراغ داوری رفت. در ابتدا قصد ناظمی برای داوری جدی نبوده است. یعنی نمی خواسته این کار را ادامه دهد. صرفا هدف حضور در یک دوره کلاس و گرفتن مدرک بود اما کم کم وقتی این کار را یاد گرفت و سوت زدن را تجربه کرد همه چیز عوض شد.
او با حمایت خانواده وارد عرصه ی ورزشی شد و حالا به عنوان داور بین المللی فوتسال به اوج افتخار رسیده است، گلاره ناظمی می گوید به آقایان ثابت کردم، زنان داور خوبی هستند.
گلاره ناظمی هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.
بیوگرافی گلاره ناظمی داور برتر فوتسال زنان ایران

فعالیت های گلاره ناظمی


گلاره ناظمی فعالیت خود را به عنوان داور در لیگ برتر فوتسال شروع کرد و اولین تجربه ی بین المللی او در بازی های آسیایی جنوب شرقی در سال 2001 بود. او در سال 2014 در لیست داوران بین المللی ایران قرار گرفت.
گلاره ناظمی در مهر ماه 97 توانست بالاتر از داوران مشهور دیگر، قضاوت فینال فوتسال المپیک جوانان بین تیم های ژاپن و پرتقال را داوری کند.
advertising