دلیل حذف زهرا نعمتی از مسابقات آسیایی جاکارتا چه بود

مجلهچهره ها

- 97/08/04
دلیل حذف زهرا نعمتی از مسابقات آسیایی جاکارتا چه بودچندی پیش در مسابقات آسیایی جاکارتا زهرا نعمتی تنها زن طلایی المپیک و پارالمپیک در تاریخ ایران، از مسابقات جا ماند و از گرفتن مدال باز ماند.
نعمتی در این باره توضیح داد: ساعت 11 و نیم ظهر و چون هوا گرم بود از من خواستند در اردوگاه بمانم. تصور می کردیم مسابقه ی من 2 ساعت دیگر است. وقتی فهمیدیم چه اشتباهی شده همه ی سعی و تلاشمان را کردیم که بتوانم وارد مسابقه شوم اما داوران اجازه ندادند.

حواشی مختلف حذف زهرا نعمتی از مسابقات


وی درباره ی حواشی مختلف این ماجرا افزود: حاشیه ها خیلی چیزها می گوید. من خودم مسئولیت را به گردن گرفتم چون دوست نداشتم تیم وارد حاشیه شود. پسران تیم ما سری قبل قهرمان شده بودند و ما می خواستیم این بار دخترانمان قهرمان شوند. مربی ام زحمات زیادی برای من کشید اما در برنامه ریزی اشتباه کرد. همه به خاطر دو بردی که من داشتم و برای اولین بار اتفاق می افتاد هیجان زده و خوشحال بودند و این باعث شد نتوانند درست برنامه را چک کنند.
این بانوی قهرمان درباره ی باورنکردنی بودن این موضوع اظهار کرد: هر اتفاقی که در تاریخ نیفتاده برای زهرا نعمتی می افتد. در آینده چه اتفاقاتی می افتد نمی دانم! خودم نتوانستم این قضیه را باور کنم. مربی من گفتند مقصر صد در صد هستند و از فدراسیون خواستند همان لحظه او را به کره بفرستند و می گفت دیگر نمی توانم به ایران بیایم. می گفت نمی دانستم اگر این اتفاق در کره می افتاد با من چه می کردند.
او در ادامه ی گفتگو گفت: ای کاش من خودم هم زمان را چک کرده بودم. من زمان مسابقه موبایل را از خودم دور می کنم و نتوانستم برنامه ها را چک کنم. من از آن دست ورزشکارانی هستم که قبل از مسابقه هم کم تر سمت موبایل می روم. من و سرپرستم هم باید تایم را چک می کردیم اما اشتباه صد در صد از مربی بود. در حالی که او همیشه وسواس داشت و مرا نیم ساعت قبل از هر مسابقه آماده می کرد و این اشتباه عجیب و نادر از او بعید بود.

advertising