کاربردهای چمن مصنوعی در دکوراسیون منزل و محل کار

مد و زیباییسایر

- 99/02/29
کاربردهای چمن مصنوعی در دکوراسیون منزل و محل کارچمن مصنوعی یک کالا لوکس در دکوراسیون محسوب میشود و برای همین کار میتوانید این محصول بسیار زیبا را در مکانهای زیر به کار ببرید.
- چمن مصنوعی تزئینی بالکن
- چمن مصنوعی تراس
- چمن مصنوعی پشت بام
- چمن مصنوعی روف گاردن
- چمن مصنوعی حیاط
- چمن مصنوعی محوطه
- چمن مصنوعی سالن پذیرایی
- چمن مصنوعی اتاق خواب
- چمن مصنوعی مخصوص محیط های داخلی اداری
- چمن مصنوعی راه پله و چمن مصنوعی ورودی ها

آیا چمن مصنوعی در روحیه افراد خانواده و یا محل کار هم مرتبط است؟


قطعا بله اگر که میخواهید همیشه در زمان های استراحت لذت ببرید میتوانید بخشی را همانند تراس بالکن و یا حتی محیطی داخلی یا خارج ساختمان را با چمن مصنوعی بپوشانید و در کنار آن گل های طبیعی را قرار بدهید و حتی با داشتن یک آبنما جذاب و خوش صدا میتوانید واقعا لذت ببرید نکته جذاب این است که بار ها و بارها همه افرادی که چمن مصنوعی را خریداری کرده اند به طرز عجیبی روحیه آنها هم تغیر کرده است زیرا زمان خاصی را از آن سرسبزی و زیبای لذت میبرند

چمن مصنوعی از چه چیزی ساخته شده است ؟


چمن مصنوعی از چند بخش تولید میشود که مهمترین آن نخ تولید شده میباشد که این نخ باید از بهترین مواد پتروشیمی برای تولید نخ چمن مصنوعی باشد.

فروش چمن مصنوعی بر چه اساسی است؟


فروش چمن مصنوعی بر اساس متر مربع میباشد برای مثال شما اگر متراژ اتاق یا تراس یا محوطه ای را دارید باید بر این اساس محاسبه بفرمائید مثلا 2*3 پس شما باید جمعا 6 متر مربع چمن مصنوعی سفارش بدهید اما نکته مهم تر آنکه به هیچ عنوان شما نمیتواندی به متراژ فرد سفارش بدهید برای مثال نمیتواندی مقدار 7 متر مربع را خریداری کنید و فقط فروش چمن مصنوعی به صورت عدد زوج و رند میباشد و نمیتوانید برای مثال 8 متر و 30 سانت چمن مصنوعی داشته باشید. پس متراژ قابل سفارش چمن مصنوعی در کل دنیا زوج و گرد شده میباشد.
کاربردهای چمن مصنوعی در دکوراسیون منزل و محل کار

چمن مصنوعی بین سنگ چگونه محاسبه می شود؟


چمن مصنوعی بین سنگ معمولا در همه محوطه ها زیبایی خاصی را به وجود میاورد که این چمن مصنوعی بین سنگ میتواند در مصالح مختلفی به کار برود.

چمن مصنوعی بین موزائیک ، چمن مصنوعی بین سنگ ،چمن مصنوعی بین واش بتن،چمن مصنوعی بین چوب و موارد دیگر که همه اینها جز کارهای زیبایی محسوب میشوند اما این چمن مصنوعی بین سنگ را چطور باید بکار برد؟
شما میتواندی هر عدد موزائیک یا سنگی را که مورد استفاده میخواهید قرار بدهید حالا با هر ابعاد و سایزی مانند 20*20یا 40*40 یا 80*80 یا هر ابعاد دیگری خیلی مهم نیست فقط باید بدانید که میخو.اهید محیط شما بیشتر سر سبز زنده باشد یا اینکه نه سیمانی و سنگی پس برای همین دقت کنید که ابعاد سنگ های بکار رفته چه مقدار میباشد. نکته مهم دیگر در چمن مصنوعی بین سنگ عرض این کار می باشد که معمولا عرض این کار را بین ده سانت پانزده سانت بیست سانت و غیره در نظر میگیرند که باز هم بیشتر به شما بستگی دارد که چه سایزی را دوست دارید.

چمن مصنوعی بین سنگ و عمق آن !


در این مورد باید دقت کنید که دقیقا با قیمت چمن مصنوعی روبرو هستید چون هر چقدر که ارتفاع نخ چمن مصنوعی بالاتر برود قاعدتا قیمت چمن مصنوعی هم بالاتر میرود و برای همین نکته هم باید دقت کنید که ارتفاع یا همان عمق بین سنگ ها را هم بسیار دقت کنید اما بهترین آن میتواند دو سانت باشد که مثلا چمن مصنوعی با ارتفاع نخ دو نیم سانت یا چمن مصنوعی پایل 25 را استفاده بکنید که حدودا نیم سانت هم چمن از بین سنگ ها بیرون بزند و زیبایی خاصی را به محوطه شما ببخشد.

قیمت چمن مصنوعی خوب چقدر است ؟


قیمت چمن مصنوعی همانطور که پیشتر هم صحبت شده دقیقا با اندازه یا همان ارتفاع نخ چمن مصنوعی و تراکم آن محاسبه میگردد که این موضوع باعث میشود قیمت چمن منصوعی کلا متفاوت باشد البته این کالا هم چون تقریبا با مواد وارداتی مرتبط هست پس قیمت آنهم همانند همه موارد دیگر تقریبا هر روز متفاوت میباشد خصوصا با آنکه با موارد برتر پتروشیمی هم تولید میشود و تقریبا میتوان گفت این کالا لوکس چمن مصنوعی قیمت جهانی دارد.
advertising