اجرای کنسرت محسن میرزا زاده در تالار وحدت

مجلهموزیک

- 97/08/03
اجرای کنسرت محسن میرزا زاده در تالار وحدتمحسن میرزا زاده، خواننده موسیقی کشورمان در تاریخ ۳۰ آبان ماه سال جاری، اجرای پاییزی خود را در تالار وحدت تهران تقدیم مخاطبان می کند.
این خواننده مشهدی که در نواختن دوتار خراسان هم تبحر بالایی دارد و آثار بسیار شاد و پر هیجان او در بین مخاطبان شناخته شده و زبانزد است، رپرتواری از قطعات پر انرژی اش را به همراه گروهش، در ساعت ۲۱:۳۰ از تاریخ فوق به اجرا در می آورد.
شایان ذکر است که کنسرت محسن میرزا زاده، در ساعت ۲۱:۳۰ از تاریخ ۳۰ آبان ماه سال جاری، در تالار وحدت تهران بروی صحنه می رود و بهای بلیت های آن ۴۰ و ۴۵ و ۵۰ و ۶۰ و ۷۰ و ۸۰ و ۹۰ و ۱۱۰ و ۱۳۰ هزار تومان برآورد شده است. علاقمندان می توانند جهت خرید بلیت ها با قابلیت انتخاب صندلی، بصورت اینترنتی اقدام نمایند.
محسن میرزا زاده عضو نوازندگان ارکستر ملی است، بارها از رادیوپیام هنرنمایی اش پخش شده است. او دو موسیقی فیلم را اجرا کرده است یکی فیلم ‘مرد مجهول’ که از شبکه ۲ پخش شد و یکی هم تیتراژ پایانی فیلم تورغه که از طریق رسانه های صوتی و تصویری توزیع شد.
تیتراژ پایانی سریال شب شیشه ای در شبکه سه و تیراژ پایانی سریال هشت و نیم در شبکه دو و چندین اجرا در برنامه هایی چون گپ کوک باربد بابایی و حالا خورشید رضا رشیدپور از فعالیتهای تلویزیونی این هنرمند عزیز میباشند.
advertising