انتظار برای آلبوم عربی مهدی یراحی

مجلهموزیک

- 97/08/07
انتظار برای آلبوم عربی مهدی یراحیمهدی یراحی که طی ماه های اخیر عمده تمرکزش را روی تولید تک آهنگ متمرکز کرده بود، بعد از برگزاری کنسرت مردادماه خود در تهران که اتفاقا آن هم در برج میلاد تهران برگزار شده بود، اول آذر ماه در حالی با طرفدارانش دیدار می کند که همچنان از آلبوم عربی اش خبری نیست.

این خواننده منتخب بخش پاپ جشنواره موسیقی فجر، تاکنون موفق به انتشار چند آلبوم شده که از آن جمله می توان به «منو رهاکن»، «امپراتور»، «مثل مجسمه»، «آینه قدی» اشاره کرد. تک آهنگ هایی همچون «حیک»، «تلقین» و «صورتک» از برجسته ترین آثار یراحی طی سال جاری بوده اند.

یراحی که در ماه های گذشته از جمله هنرمندان معترض به شرایط اقتصادی و اجتماعی از جمله شرایط استان خوزستان بود، از چندی پیش کار ضبط و تولید اولین آلبوم خود به زبان عربی را آغاز کرده که قرار است به زودی در دسترس مخاطبان قرار گیرد.

پروژه تولید اولین آلبوم تمام عربی موسیقی پاپ ایران با صدای مهدی یراحی که هنوز جزییات چندانی از آن به صورت عمومی در رسانه ها منتشر نشده، از پاییز سال ۹۶ به جریان افتاد و او از همان ایام برای نهایی کردن شعر و ملودی های این آلبوم عربی عازم زادگاه خود یعنی استان خوزستان شد به طوری که قصد دارد با همکاری هنرمندان ساکن در این منطقه، قطعات آلبوم جدیدش را تولید کند. وی تاکنون چهار تک آهنگ عربی به نام های «علی مودک»، «من علمک»، «غزال» و «حیک» را منتشر کرده است.
advertising