جدول اجراهای سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر منتشر شد

مجلهموزیک

- 97/11/05
جدول اجراهای سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر منتشر شدجزئیات اجراهای سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر اعلام شد و گروه‌های موسیقی با تفکیک سبک در هشت سالن تهران روی صحنه خواهند رفت.

تالار وحدت، تالار رودکی، فرهنگسرای نیاوران و برج میلاد در دو سانس 18:30 و 21:30 میزبان هنرمندان موسیقی خواهند بود. برج آزادی، ایوان شمس و سالن سوره حوزه هنری نیز دیگر سالن‌های جشنواره امسال هستند که در یک سانس، ساعت ۱۹، هنرمندان و علاقمندان به موسیقی را میزبانی می‌کنند.

بلیت‌فروشی تمامی ‌اجراهای جشنواره موسیقی از فردا 4 بهمن ساعت 12 ظهر آغاز می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند از طریق دو سایت فروش بلیت ایران کنسرت و 3670.ir بلیت‌های مورد نظر خود را تهیه کنند.

امسال در مجموع، هنرمندان حوزه موسیقی 85 اجرا در سی و چهارمین جشنواره موسیقی خواهند داشت. همچنین 20 فیلم مستند حوزه موسیقی در خانه سینما به نمایش در می‌آید.

از دیگر برنامه‌های امسال جشنواره موسیقی فجر، برگزاری نشست‌های تخصصی چهل سالگی انقلاب است که از طریق رادیو گفتگو از ساعت 20 تا 21 پخش خواهد شد. اخبار تکمیلی درباره برنامه این نشست‌ها به زودی اعلام می‌شود.

جشنواره موسیقی فجر از 24 بهمن آغاز شده و تا 29 بهمن ادامه دارد. همچنین اختتامیه جشنواره 30 بهمن در تالار وحدت برگزار می‌شود.
advertising