لباس ها ی مناسب و ضروری سیسمونی نوزاد کدام اند

مد و زیباییتیپ کودکان

- 97/08/02
لباس ها ی مناسب و ضروری سیسمونی نوزاد کدام اندسیسمونی لباس نوزاد از زیبا ترین لباس های دنیا است، تکه‌ های کوچک لباس با آستین‌ های کوچک و دکمه‌ های ظریف. همه این‌ ها شما را وسوسه‌ می‌کند که کوهی از لباس نوزاد را بخرید و در خانه جمع کنید. اما پیش از این که عجله کنید به یاد داشته باشید که نوزادان زود تر از آنچه انتظارش را دارید قد می‌کشند و بزرگ می‌شوند و شاید زمانی برسد که نگاهی به کمدی پر از انواع مدل لباس نوازد بیاندازید که برخی را حتی یک بار هم استفاده نکردید.
لباس ها ی مناسب و ضروری سیسمونی نوزاد کدام اند

خرید لباس نوزادی


از طرف دیگر بسیاری از والدین به عنوان هدیه در همان روز های ابتدایی پس از تولد، انواع مدل لباس نوزادی را هدیه می‌ گیرند و بنابراین شاید برای سه یا چهار هفته اول اصلا نیاز چندانی برای خرید لباس نوزاد نداشته باشند.

رنگ لباس نوزاد


یکی از نکات مهم در انتخاب لباس نوزاد رنگ مناسب است اگر در مورد جنسیت نوزاد هنوز مطمئن نیستید یا برای داشتن فرزندان بیشتر برنامه‌ ریزی کرده‌ اید، پس برای خرید پیش از تولد، سراغ لباس نوزاد مناسب برای هر دو جنس بروید و رنگ‌ هایی را انتخاب کنید که هم برای نوزاد دختر و هم برای نوزاد پسر مناسب باشد.

زیر پیراهنی نوزاد


شما در طول دوران شیرین نوزادی کودک خود احتمالا به 4 تا 6 زیر پیراهنی آستین کوتاه یا آستین بلند نوزادی نیاز خواهید داشت. زیر پیراهنی‌ هایی که در کنارشان دکمه‌های معمولی یا دکمه فشاری (قابلمه) به کار رفته است از زیر پیراهنی‌ هایی که از یقه باید پوشیده شود برای نوزادان راحت‌ تر است.استفاده از زیر پیراهنی نوزاد نسبت به سرهمی نوزادی تا زمانی که بند ناف نوزاد نیافتاده است، مناسب‌ تر و آسان‌ تر است.

سرهمی نوزاد


سرهمی بخش جدا نشدنی از کمد لباس نوزاد است، لباس‌ های نخی یک تکه‌ ای که در مدل‌ های آستین کوتاه یا آستین بلند می‌توانید پیدا کنید. دکمه‌های فشاری به کار رفته در سرهمی نوزاد پوشاندن و درآوردن سرهمی از تن نوزادان را آسان می‌کند.شما از انواع مدل سرهمی نوزاد 7 یا 10 تکه نیاز خواهید داشت.

جوراب نوزاد


سه یا چهار جفت جوراب برای نوزاد تازه متولد شده شما کافی است. اما در انتخاب و خرید جوراب نوزاد دقت کنید که بخش پنجه جوراب به اندازه کافی آزاد باشد تا انگشتان پا به راحتی در آن حرکت کنند. جوارب یا پاپوش نوزاد که در بالای آن کش نرم به کار رفته است برای نوزادان مناسب تر است چراکه در تکان‌ های پاهای کوچک نوزادان در نمی‌آید.

کفش نوزاد


به یاد داشته باشید که کفش‌ ها برای راه رفتن درست شده‌ اند بنابراین برای پاها ی کوچک نوزاد خریدن کفش نوزاد ضروری نیست.خرید کفش نوزاد را به زمانی که آن‌ ها راه افتادند موکول کنید. کفش نوزاد تنگ می‌ تواند جلو ی رشد پاها ی نوزادان را بگیرد.

کلاه نوزاد


کلاه نوزاد می‌ تواند سر حساس آن‌ ها را گرم نگه دارد، انواع مدل کلاه نوزاد برای داخل خانه یا بیرون از خانه وجود دارد که شما می‌ توانید از بی آن‌ ها بهتری مدل‌ ها را انتخاب کنید.

بسته به آب و هوای محلی، شما به یک یا دو پتو بافت نوزاد و ژاکت نوزاد نیاز دارید. اگر با آب و هوای یخبندان و برفی مواجه هستید بهتر است به فکر خرید کاپشن سرهمی نوزاد هم باشید.

advertising