هونل موزیک
فارسی - Persian
فال شبانه جمعه 27 اردیبهشت

فال امشب متولدین فروردین


در شک و تردید به سر می برید و برای انتخاب شریک احساسی خود بر سر دوراهی قرار گرفته اید، بهتر است به قلب تان رجوع کنید و به هیچ عنوان به خاطر دلسوزی و یا صلاح و مصلحت خودتان را وارد یک رابطه اشتباه نکنید.

فال امشب متولدین اردیبهشت


می‌دانید که در راه اشتباه هستید اما غرور و خودخواهی اجازه نمی‌دهد تا اشتباهاتتان را قبول کنید، مراقب باشید که این کار آینده تان را در خطر قرار می دهد فقط کافیست از مسیرتان دست بکشید، احتیاج نیست که به دیگران هیچ توضیحی دهید.

فال امشب متولدین خرداد


اگر بخواهید همچنان در رابطه با خود کوتاهی کنید به زودی بیمار خواهید شد و مشکلات جدی برایتان پدید می‌آید پس چه از نظر روحی و چه از نظر فیزیکی برای خودتان حد و مرزهایی باید تعیین کنید.

فال امشب متولدین تیر


باید سرتان به کار خودتان باشد و از دخالت های بیهوده پرهیز کنید، شاید دوست داشته باشید که دیگران را راهنمایی کنید اما آنها این مسئله را به نوعی دخالت در زندگی شان می دانند و ممکن است با شما برخورد تندی داشته باشند.

فال امشب متولدین مرداد


کارهای تان را با برنامه و منظم انجام دهید و به هیچ عنوان از حساب و کتاب خارج نشوید، ولخرجی های بیهوده ای که اخیراً داشته اید می تواند از نظر مالی به شما ضربه بزرگی بزند.

فال امشب متولدین شهریور


فردی سد راهتان می شود و مشکلات زیادی برایتان به وجود می آورد، شاید هم اکنون نسبت به او بی تفاوت باشید اما مطمئناً در آینده هم چنین کاری را دوباره انجام خواهد داد پس بهتر است در مقابلش ایستادگی کنید.
فال شبانه جمعه 27 اردیبهشت

فال امشب متولدین مهر


دیداری در پیش دارید که مدت‌ها پیش برنامه اش را چیده بودید اما ممکن است مسایلی پدید بیاید و در مقابل این شخص بدقول شوید، بهتر است با او تماس بگیرید و به خاطر این امر از او عذرخواهی کنید.

فال امشب متولدین آبان


مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته اید و هم اکنون به یک نقطه امن رسیده اید اما مطمئن باشید که این وضعیت هم پایدار نیست و باید همیشه خودتان را برای بروز مسایل جدی آماده کنید.

فال امشب متولدین اذر


وارد راهی می شوید که می تواند برای تان پر سود و منفعت باشد اما در صورتی که به هیچ کس اعتماد نکنید و با حرف های آنها مسیرتان را تغییر ندهید، فقط به عقل و منطق خودتان رجوع کنید تا به هدفتان برسید.

فال امشب متولدین دی


اگر فرصت مناسبی برایتان به وجود آمد تا بتوانید حرف هایتان را به دیگران اثبات کنید پس از آن به خوبی استفاده کنید و از این کار هراس نداشته باشید، مطمئن باشید که این عمل موجب می‌شود دیگران به شما ایمان بیاورند.

فال امشب متولدین بهمن


مراقب اطرافیانتان باشید و انقدر زود به همه اعتماد نکنید، شاید شما با همه صادق و روراست باشید اما همواره در حال فریب خوردن هستید مخصوصاً از نزدیک ترین ها.!

فال امشب متولدین اسفند


فکرتان را درگیر مسائلی نکنید که می دانید هیچ فایده ای برای تان ندارد با این رفتارها فقط زندگی را برای خود دشوار خواهید کرد و امواج منفی به سوی شما هجوم می آورند.
advertising
advertising
آخرین های خواندنی
خوراک کروکودیل و تمساح ها حیوانات خانگی بزرگ

خوراک کروکودیل و تمساح ها حیوانات خانگی بزرگ

فال روزانه جمعه 3 خرداد

فال روزانه جمعه 3 خرداد

فال شبانه جمعه 3 خرداد

فال شبانه جمعه 3 خرداد

کشف واکسن حصبه

کشف واکسن حصبه

advertising
محبوب ترین های خواندنی
جملات و لطیفه های خنده دار و بامزه

جملات و لطیفه های خنده دار و بامزه

پیامک ها و اشعار کوتاه در مورد خدا و توکل بر او

پیامک ها و اشعار کوتاه در مورد خدا و توکل بر او

فال شبانه چهارشنبه 18 اردیبهشت

فال شبانه چهارشنبه 18 اردیبهشت

اعدام چند تن از مقامات پهلوی در سال 1358

اعدام چند تن از مقامات پهلوی در سال 1358

advertising