رفع توقیف سریال ممنوعه ساخته ی امیر پورکیان و توزیع مجدد آن

مجلهسینما و تلویزیون

- 97/08/01
رفع توقیف سریال ممنوعه ساخته ی امیر پورکیان و توزیع مجدد آنمدتی پیش بود که مجموعه ی ممنوعه پس از پخش قسمت‌ های ابتدایی توقیف شد. این مجموعه برای مدت به نسبت زیادی پخش نشد و مورد بازبینی قرار گرفت. حال به تازگی و طبق جدید ترین اخبار، مشخص شده که این مجموعه ی شبکه ی نمایش خانگی رفع توقیف شده است. سریال ممنوعه پس از اربعین حسینی، کار پخش خود را از سر خواهد گرفت.
سریال ممنوعه به کارگردانی امیر پورکیان مدتی پیش در شبکه ی نمایش خانگی توزیع و پس از عرضه ی سه قسمت توقیف شد. دلیل توقیف سریال در همان سه قسمت اول این بود که صحنه هایی از آن به دلیل ترویج برخی ناهنجاری ها با واکنش های انتقادی مخاطبان مواجه شد.
در سریال شبکه نمایش خانگی «ممنوعه» بازیگرانی مانند میلاد کی مرام، نیکی کریمی، هادی حجازی فر، لیلا زارع، امیر جعفری، امیرحسین آرمان، الهه حصاری، خاطره اسدی، بهاره افشاری، پژمان بازغی، نیما شعبان نژاد، آتیلا پسیانی، آناهیتا درگاهی، نسرین نکیسا، فاطمه گودرزی، شهرام قائدی، مجید مظفری، علیرضا استادی، سام درخشانی، مصطفی قدیری، شیدا یوسفی، محمد امین، شیوا خسرومهر و حسن اسدی به نقش آفرینی پرداخته‌ اند.
در خلاصه ی داستان این سریال آمده است که موضوع آن روایت سه نسل به صورت هم زمان و پیوسته است که مربوط به دغدغه های امروز جوانان و آسیب مسایل روز خانوادگی و اجتماعی است.
advertising