صدور پروانه ی نمایش قانون مورفی به کارگردانی رامبد جوان

مجلهسینما و تلویزیون

- 97/07/29
صدور پروانه ی نمایش قانون مورفی به کارگردانی رامبد جوانرامبد جوان که به تازگی پروانه ی نمایش فیلم جدیدش با نام قانون مورفی صادر شده است، در گفت و گویی بیان کرد: قانون مورفی یک کمدی اکشن سرحال، خوش ریتم و متفاوت با آن چه بیش‌ تر در سینمای ایران ساخته می‌ شود است که من و عوامل تولید فیلم، هرچه در توان داشتیم و بلد بودیم برای این پروژه خرج کردیم تا یک فیلم خوب به سینمای ایران تقدیم کنیم.
او با اشاره به این که قانون مورفی فیلم سختی بوده است، افزود: این فیلم یک اثر کمدی و کاملا خانوادگی است و حتی به نظرم برای نوجوانان می‌ تواند خیلی مناسب باشد؛ بدون این که خانواده‌ ها بابت شوخی‌ های اخلاقی و مسائلی از این قبیل نگرانی داشته باشند.
این فیلم قرار است در آبان ماه در سینماهای تهران و شهرستان ها اکران شود.
فیلم سینمایی قانون مورفی با بازی امیر جدیدی، امیر جعفری، مهسا طهماسبی، دانیال غفارزاده، سروش صحت، سیروس گرجستانی، آناهیتا درگاهی، ارشا اقدسی، محمد معتضدی، بهزاد قدیانلو، حسین شاهرخ نیا، رامبد جوان و حضور هادی کاظمی ساخته شده است. به تازگی هم پروانه ی اکران این فیلم سینمایی منتشر شده است. رامبد جوان پیش از این فیلم‌ هایی مانند ورود آقان ممنوع، اسپاگتی در هشت دقیقه، پسر آدم، دختر حوا و نگار را کارگردانی کرده است.
advertising