بهترین نرم افزارهای ویندوز 10

نرم افزار (SoundCloud (Betaبرنامه SoundCloud یک نرم افزار رسمی برای ویندوز 10 از سایت معروف ساوند کلاود می باشد این سایت برای اشتراک گذاری آهنگ و موسیقی مورد استفاده کاربران است و رقیبی برای سرویس Spotify به شمار می آید. با وجود اینکه این نرم افزار در حال حاضر نسخه بتا آن در دسترس است اما عملکرد پایداری داشته و نقصی مشاهده نشده ، بنابراین می توانید به راحتی به جای استفاده سایت روی مرورگر ، از طریق آن به دنبال آلبوم ها بگردید. رابط کاربری گرافیکی جالبی هم دارد.

مرورگر UCBrowser UWPمرورگر UCBrowser بهترین و معروفترین مرورگری است که در گوشی های اندروید بیشترین استفاده را دارد اما اخیرا UCBrowser UWP در فروشگاه مایکروسافت برای استفاده در کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز 10 ارائه شده است. تجربه فوق العاده ایی با این مرورگر در اینترنت خواهیم داشت چون با یک طراحی حرفه ای متفاوتی از بقیه ی مرورگرها متمایز میگردد و تمام نیازهای کاربر را تقریبا فراهم کرده و طبق معمول می توانید سایت های مورد علاقه خود را ذخیره کنید و دانلودهای خود را مدیریت نمایید و امنیت پسوردها و علاوه بر آن حفظ حریم خصوصی را برقرار کنید.

نرم افزار Unsplashedنرم افزار جدیدی برای ویندوز 10 است که اجازه می دهد تا به تصاویربا کیفیت بالا دسترسی داشته باشیم و مانند پس زمینه برای دسکتاپ و یا پس زمینه صفحه خاموش شدن ویندوز استفاده کنیم. همچنین گزینه ایی برای آپدیت پس زمینه ها وجود دارد و شما می توانید این تصاویر را روی کامپیوترخود ذخیره کرده و برای کارهای شخصی مورد استفاده قرار دهید.

نرم افزار YouDownloadیکی از برنامه های جالب و جدید برای ویندوز 10 است که امکان مرور ویدیوهای یوتیوب و جستجو و مشاهده ی آنها را با هر کیفیتی فراهم می کند و گزینه ایی برای دانلود ویدیوهای یوتیوب دارد که می توانید ویدیوهای یوتیوب را روی دستگاه خود دانلود کنید.

نرم افزار Feemبرنامه Feem الان برای ویندوز 10 در دسترس است که می توان فایل ها را از طریق وای فای بین دستگاه ارسال کرد و همچنین می توانید فایل ها را از کامپیوتر به گوشی منتقل کنید. برای انتقال فایل ها به اینترنت نیاز ندارد بلکه فقط باید هر دو دستگاه به یک نقطه وای فای متصل باشند چون این برنامه برای عمل کردن از تکنولوژی Wifi Direct استفاده می کند.

نرم افزار Instagramبرنامه اینستاگرام را همه می شناسند و نیازی به معرفی ندارد. برای ورود به اینستاگرام شما می توانید از حساب کاربری فیسبوک خود استفاده کنید . اما حالا به طور رسمی در ویندوز 10 و در فروشگاه مایکروسافت در دسترس است و می توانید عکس ها را آپلود و ویرایش نمایید و پست های دوستانتان را دنبال کنید و نظرات خود را بنویسید و با آنها در ارتباط باشید و …

سیستم عامل Ubuntuبله الان شما می توانید سیستم عامل لینوکس اوبونتو را از فروشگاه مایکروسافت دانلود کنید و به ترمینال اوبونتو برای اجراء دستورات مختلف از طریق CMD بدون نیاز به نصب این سیستم عامل در کنار ویندوز ، دسترسی داشته باشید. البته قبل از دانلود Ubuntu ویژگی Windows Subsystem for Linux در ویندوز 10 را فعال کنید. به هر حال علاقه مندان به لینوکس می توانند این تجربه را داشته باشند.

نرم افزار Duolingoاز طریق این نرم افزار با گوشی می توان زبان فراگرفت ، اما الان می توانید در کامپیوتر از طریق وب سایت این برنامه را که در فروشگاه مایکروسافت قرار گرفته امتحان کنید همان تجربه استفاده در گوشی را به شما منتقل خواهد کرد.

نرم افزار SpotifySpotify یکی از پر کاربرد ترین سرویس های انتشار آهنگ و موسیقی است که بانک وسیعی از کلیپ ها و آلبوم های ترانه های خارجی و عربی … را فراهم کرده و از رابط کاربری با ابزار جستجو میتوانید آهنگ مورد نظر را پیدا کنید.

نرم افزار F.luxبر خلاف ویژگی Night Light در ویندوز 10 ، حالا می توانید از برنامه F.lux در فروشگاه مایکروسافت استفاده کنید عملکرد مشابهی دارد که می توانید نور آبی ایی که از صفحه کامپیوتر ساطع می شود را به خاطر محافظت از چشم کاهش دهید. این برنامه رنگ صفحه را به تناسب با اوقات مختلف در روز تغییر می دهد ، کار با این نرم افزار ساده بوده و به هنگام اجراء در پس زمینه مصرفش از منابع سیستم بسیار کم است ، بنابراین اگر ابزاری با قابلیت بیشتر از ویژگی Night Light خواستید توصیه می کنم از این نرم افزار استفاده کنید.

نرم افزار Unigramنرم افزاری جدیدی است که می توانید با استفاده از آن از تمام خصوصیات و ویژگی هایی که در برنامه رسمی تلگرام پشتیبانی نمی شود بهره ببرید ، کما اینکه با نوار People در ویندوز 10 یکپارچه شده است. این برنامه از رابط کاربری ساده و سریع و کم حجم برخوردار است ، بنابراین اگر شما اکانت تلگرام دارید حتما این برنامه را تجربه کنید.

نرم افزار Animation Deskاز جمله نرم افزارهای قدرتمندی که در حال حاضر روی فروشگاه مایکروسافت در دسترس است همین نرم افزار می باشد ، این برنامه به هر شخصی اجازه ورود به زمینه طراحی را می دهد از طریق آن می توانید خیلی راحت کارهای گرافیکی کارتونی متحرک بسازید بدون پیچیدگی خاصی ، چرا که شامل تمام ابزارهای مورد نیاز می باشد و محیطی مناسب برای طراحی حرفه ایی فراهم کرده است. حتما تجربه کنید ارزش دارد.

نرم افزار Microsoft To-Doبرنامه جدیدی است که شرکت مایکروسافت امسال ارائه کرده که برای تنظیم زمان و وقت خود و ترتیب وظایف و کارها در خلال روز می توان از آن استفاده کرد و در حقیقت یک برنامه مدیریت زمان می باشد که قرارهای مهم را هم یادآوری می کند. خیلی راحت با این برنامه می توان کارهای روزانه خود را مرتب کرد.

نرم افزار MusicBeeبا این نرم افزار موزیک پلیر می توانید یک بانک کامل از فایل های صوتی و ترانه های مورد علاقه ایجاد کرد و به ترتیب آلبوم یا خواننده و …مرتب نمایید. خیلی سریع و ساده می توانید در رابط گرافیکی این برنامه به فایل های صوتی خود دسترسی داشته باشید. اطلاعات هر آهنگ و موسیقی را به طور خودکار پیدا می کند.

نرم افزار ClipboardXبرنامه جالب برای دسترسی به حافظه ClipboardX مخصوص سیستم می باشد ، با اجراء آن هر متن یا عکس و یا هر محتوایی را کپی Copy می کند و در رابط خود به ترتیب نمایش می دهد. امکان حذف و کپی دوباره هر عنصری وجود دارد. این برنامه اطلاعاتی را پیرامون هر چیزی که کپی کنید به شما نشان می دهد و با حساب مایکروسافت خود می توانید وارد شده و با دستگاه های دیگر مرتبط به همان اکانت همگام سازی نمایید.

نرم افزار EarTrumpetاگر می خواهید سطح صدای هر برنامه ایی را معین کنید می توانید با نرم افزار جالب EarTrumpet انجام دهید. پس حجم صدای هر برنامه جداگانه را به سادگی با این نرم افزار مشخص نمایید مثلا صدای در مرورگر را کم کنید و صدای بازی را زیادی کنید و … به تغییر درجه صدای سیستم نیازی نیست.

نرم افزار Battery Xاگر لپ تاپ شما با ویندوز 10 کار میکند می توانید از این برنامه استفاده کنید ، این نرم افزار به طور اختصاصی برای باتری لپ تاپ طراحی شده است که از طریق آن از وضعیت باتری خود مطلع خواهید شد. همچنین اطلاعاتی را برای شناخت بیشتر بدست می آورید و حداکثر ذخیره سازی شارژ و مدت زمان شارژ کامل را به شما نشان می دهد. وقتی که شارژ نزدیک به تمام شدن باشد به شما هشدار خواهد داد و آگاه می سازد و یا بعد از شارژ شدن کامل برای کشیدن آداپتور. گزارش ها و اطلاعاتی را خیلی ساده در رابط کاربری آن مشاهده می کنید.

نرم افزار Unstreamزمانی که از این برنامه صحبت می شود به معنای این است که از یکی از مهمترین برنامه های پخش آنلاین برای ویندوز 10 صحبت می کنیم به طوری که عمل Stream را برای ویدیوها یا مشاهده ی آنلاین در هر زمان فراهم می کند ، همچنین به شما اجازه می دهد ویدیوهای جدید را مستقیما ببینید و رابط کاربری آن را هر طور که بخواهید می توانید مرتب کنید.

مرورگر Monument BrowserMonument Browser عبارت از یک مرورگر سریع وب می باشد ، یکی از ویژگی های متمایز این مرورگر طراحی آن است ، در طراحی آن از سیستم Fluent Design استفاده شده که شکل زیبایی را به آن داده ، و در کنار سرعت از ویژگی های مفید دیگری مثل وضعیت خواندن و حالت شب و اشتراک گذاری محتوا با دستگاه های دیگر و عکس گرفتن از صفحه … برخوردار است.

نرم افزار Perfect Tubeاز این نرم افزار می توانید در مرور ویدیوهای یوتیوب و دیدن سریع آنها استفاده کنید و همچنین می توانید با حساب گوگل خود جهت دیدن ویدیوهای کانال ها مشترک شده ، وارد شوید. این برنامه ویدیوها را طبق دسته بندی های مختلفی برای شما فهرست می کند. با این نرم افزار می توانید هر ویدیویی را روی کامپیوتر خود دانلود کنید.

نرم افزار Pillboxاگر باید سر وقت قرصی بخورید حالا یا خودتان و یا یکی از افراد خانواده ، از این نرم افزار برای یادآوری می توانید استفاده کنید یعنی زمان مناسب را متذکر می شود همچنین دز دارو را می توانید معین نمایید تا روز و ساعت و دقیقه آن را به طور اتوماتیک به شما هشدار دهد.

نرم افزار All Messengerهمانطور که از اسمش مشخص است تمام مسنجرها را جمع کرده ، یعنی تمام مسنجرها از واتس اپ گرفته تا فیسبوک و توییتر و اینستاگرام و تلگرام و … یک جا برای شما فراهم کرده تا در یک پنجره در آن واحد بتوانید از آنها استفاده کنید. این برنامه از طراحی Fluent Design بهره می برد. محیط امن و امکان تقسیم صفحه برای استفاده های بیشتر را فراهم می کند به طوری که می توانید از چند سرویس در یک پنجره استفاده کنید. متاسفانه به خاطر تبلیغاتی که با این برنامه همراه شده کمی برای کاربران ناراحت کننده شده است.

نرم افزار Gravit Designerشاید بتوان گفت که نسخه ایی از برنامه فتوشاپ می باشد که برای ویرایش حرفه ایی تصاویر استفاده می شود. این برنامه تقریبا دارای ابزارهای مورد نیاز ویرایش و طراحی تصاویر و ایجاد پروژه های طراحی شبیه فتوشاپ می باشد. در محیط کار این نرم افزار خیلی راحت می توانید به ابزارها جهت طراحی دسترسی داشته باشید. اگر کارهای گرافیکی وطراحی انجام می دهید حتما این برنامه را قبل از خرید فتوشاپ امتحان کنید.

نرم افزار Always on Topکار این نرم افزار ساده بوده اما مورد نیاز برخی از کاربران است ، به عبارتی شما می توانید سایت ها را به صورت تصویر در تصویر مشاهده کنید مثلا یک سایت را روی صفحه ثبت می کنید در حالیکه مشغول مرور در اینترنت هستید و همزمان روی آن صفحه هم تسلط دارید و یا به اکانت های خود وارد شدید و همزمان از یوتیوب ویدیو مشاهده می کنید بدون اینکه نیاز باشد از یک تب به تب دیگر بروید. فقط باید این برنامه را اجراء کرده و لینک را وارد نمایید و سپس Enter را بزنید تا پنجره روی صفحه ثابت بماند.
advertising
advertising
آخرین های علمی تکنولوژی
طرز تهیه مرغ سوخاری

طرز تهیه مرغ سوخاری

کاربرد و نحوه استفاده از کانسیلر در آرایش صورت

کاربرد و نحوه استفاده از کانسیلر در آرایش صورت

روش استفاده ی صحیح از نخ دندان

روش استفاده ی صحیح از نخ دندان

طرز تهیه آش کلم غذای مخصوص زمستان و پاییز

طرز تهیه آش کلم غذای مخصوص زمستان و پاییز

advertising
محبوبترین های علمی تکنولوژی
دلایل ایجاد موخوره و راه های پیشگیری و درمان آن

دلایل ایجاد موخوره و راه های پیشگیری و درمان آن

طراحی روی شیشه با استفاده از رنگ های ویترای

طراحی روی شیشه با استفاده از رنگ های ویترای

سواروسکی برندی با تولید محصولات درخشان

سواروسکی برندی با تولید محصولات درخشان

10 گیاهی که هوای اتاق خواب و محل زندگی را تصفیه می کنند

10 گیاهی که هوای اتاق خواب و محل زندگی را تصفیه می کنند

advertising