فالpmc برای هفته سوم مهرماه

فال PMC برای متولدین فروردین


چند روز دیگر مقدمات سفری تقریبا طولانی برایتان فراهم می شود. حضور در جمعی یا شنیدن خبری باعث می شود شما روحیه قبلی خود را بدست بیاورید. سعی کنید واقع بین باشید، تفاوت شما با اطرافیان تان در همین مسئله است. خودتان را با دیگران مقایسه نکنید. آنچه که مدت ها حسرت داشتنش را می خوردید بدست خواهید آورد.

فال PMC برای متولدین اردیبهشت


وقوع اتفاقی ورق ها را بر می گرداند گرچه راضیتان می کند اما دیگر خوشحالتان نمی کند، بعضی چیزها را باید در موقع خاص تجربه کرد. به خاطر یک مسئله کوچک جنجال به پا می کنید. این روزها شما بسیار خسته اید و خودتان بیش از همه می دانید که به استراحت احتیاج دارید، به سفر بروید ولو کوتاه مدت.

فال PMC برای متولدین خرداد


سهمتان از چیزی را دریافت خواهید کرد، بدون اینکه توقع داشته باشید با خوشحالی و ناباوری خبری خوش به گوشتان خواهد رسید. قبل از آنکه دیر بشود کاری بکنید، زمان منتظر چند باره فکر کردن شما نمی شود واگر لازم است این روزها کمتر بخوابید و استراحت کنید. گذشته را جبران کنید و دست از خودخوری بردارید.

فال PMC برای متولدین تیر


مدت هاست که در آرزوی دست یابی به چیزی لحظه شماری می کنید، مژده که همین روزها آرزویتان برآورده می شود. فقط مراقب باشید دل کسی را نسوزانید، اندکی آهسته تر بهتر. خیلی ها بودند که در بدترین شرایط هم شما را از یاد نبردند چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ معنوی. روزهای شادی را پیش رو دارید.

فال PMC برای متولدین مرداد


حواستان به کسی که یار و یاورتان بوده و پشتتان را خالی نکرده باشد. اتفاق ساده ای لبخند به روی لبتان می آورد، از این فرصت استفاده کنید. دوستی درخواست کمکی از شما دارد، کارش را راه بیاندازید تا کار خودتان هم راه بیافتد. شک و دودلی در یک انتخاب مالی یا کاری کلافتان می کند شاید بهتر باشد فعلا دست به هیچ اقدامی نزنید.

فال PMC برای متولدین شهریور


شخصی را که به راحتی دروغ می گوید از خودتان دور کنید، او شما را به بازی می کشاند که در شان شما نیست. آرزوی هرکسی است که از قرار گرفتن در بحث دوری کند و گفتگوهای دوستانه را جایگزین آن نماید، اما فعلا کاری نمی شود کرد. تا می توانید در بحث های پیش آمده شنونده باشید وگرنه وارد جریانی می شوید که دلخواهتان نیست.
فالpmc برای هفته سوم مهرماه


فال PMCبرای متولدین مهر


این روزها شما دلتان می خواهد به فعالیت های اجتماعی بیشتری بپردازید به جمعی وارد بشوید که به دانسته هایتان بیافزاید. برای انجام کاری که از پس آن برنمی آیید داوطلب نشوید و زندگی تان را پر از اضطراب نکنید. نگران اینکه مردم چه فکری می کنند نباشید. تصمیمات شما تا جایی که به کسی آسیبی نرساند تنها به خودتان مربوط است.

فال PMC برای متولدین آبان


برای دلجویی از کسی که درحقش اجحاف شده همین امروز وقت بگذارید و با او تماس بگیرید. پشت سر دوستتان نه حرف بزنید و نه بشنوید وگرنه خودتان را دشمن شاد می کنید. برای انجام کاری بهتر است از کسی کمک نگیرید. دست روی زانوی خودتان بگذارید با همه سختی شما از پسش برمی آیید. لذت یک دیدار دوباره را بزودی خواهید چشید.

فال PMC برای متولدین آذر


خجالت و کم رویی هم حد و اندازه دارد. تمام ضرر و زیانی که تمام این سالها متحمل شده اید، در نتیجه کمرویی بیش از اندازه تان بوده است. تا زمانی که تصمیم جدی ای نگیرید و شرم و خجالت را از خودتان دور نکنید، آش همان است و کاسه همان. نه گفتن را یاد بگیرید. اعتماد دیگران را به خود جلب کنید و خودتان را از خشم دور نگه دارید.

فال PMC برای متولدین دى


به هوشتان افتخار کنید و از آن به موقع استفاده کنید. اننظار بیش از حد کلافه تان کرده، بهتر است دست به حرکتی نزنید که بعدا” پشیمان بشوید. شخصی به شما بدهی ای دارد، برای بازپس گرفتن آن اقدام کنید. چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است. راه رفته را دوباره نروید. از دادن جواب طفره نروید.

فال PMC برای متولدین بهمن


شخصی در خانه تان را می زند یا با شما تماس می گیرد. او با حضورش دریایی خاطرات به همراه دارد و شما را خوشحال می کند. با رعایت احترام دیگران، نظر واقعی خودتان را در مورد مسئله ای احساسی بیان کنید و با این کار هم خیال خودتان و هم خیال دیگران را راحت کنید. شخصی که از روی خط قرمزهای شما می گذرد، ارزش معاشرت ندارد.

فال PMC برای متولدین اسفند


خبری می شنوید و شوق به دلتان می آورد. نذرتان را ادا کنید و این شادی را با دیگران قسمت کنید. این اتفاق اجر صبری است که داشته اید. جوابی را که مدتهاست به تعویق انداخته اید، هرچه زودتر بدهید. برای گرفتن یک تصمیم مهم یا امضای قراردادی مجبور می شوید با شخصی مشورت کنید. نتیجه هر چه بود خونسردی تان را حفظ کنید.
advertising
advertising
آخرین های علمی تکنولوژی
طرز تهیه مرغ سوخاری

طرز تهیه مرغ سوخاری

کاربرد و نحوه استفاده از کانسیلر در آرایش صورت

کاربرد و نحوه استفاده از کانسیلر در آرایش صورت

روش استفاده ی صحیح از نخ دندان

روش استفاده ی صحیح از نخ دندان

طرز تهیه آش کلم غذای مخصوص زمستان و پاییز

طرز تهیه آش کلم غذای مخصوص زمستان و پاییز

advertising
محبوبترین های علمی تکنولوژی
دلایل ایجاد موخوره و راه های پیشگیری و درمان آن

دلایل ایجاد موخوره و راه های پیشگیری و درمان آن

طراحی روی شیشه با استفاده از رنگ های ویترای

طراحی روی شیشه با استفاده از رنگ های ویترای

سواروسکی برندی با تولید محصولات درخشان

سواروسکی برندی با تولید محصولات درخشان

10 گیاهی که هوای اتاق خواب و محل زندگی را تصفیه می کنند

10 گیاهی که هوای اتاق خواب و محل زندگی را تصفیه می کنند

advertising